2 Łyżki Do Karmienia Mio Deep Turquoise 108032012400

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Łyżki do Karmienia Dzieci:

  • Od 4 miesiąca życia.
  • Wąskie i płaskie: idealne do karmienia
  • Długi uchwyt pozwala z łatwością sięgnąć do dna naczynia.
  • Higieniczne etui.
  • Nie zawiera BPA.
  • Można myć w zmywarce.
  • Zgodne z normą norma EN 14372

Łyżki dla Dzieci

Zestaw sztućców dla dzieci z kolekcji Mio firmy Mepal. Ta seria została stworzona z myślą o bezpiecznym i wygodnym karmieniu tych najmłodszych. Łyżeczki do karmienia dzieci Mepal Mio sprzedawane są w estetycznym etui, które umożliwia ich wygodne przenoszenie. Dzięki temu w każdym miejscu można zaserwować Maluchowi Jego ulubiony posiłek!

Z myślą o tych Najmłodszych!

Sztućce są wąskie i płaskie prze co idealnie nadają się do karmienia małych dzieci. Zestaw przeznaczony jest dla maluchów od 4 miesiąca życia. Łyżki są one wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego tworzywa sztucznego PP. Dzięki temu są one bardzo trwałe i wygodne.

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

mepal logo

Mepal - Holenderska Marka

Mepal to należąca do światowej czołówki holenderska firma specjalizująca się w produkcji inteligentnego wyposażenia do przechowywania żywności. Mepal wyróżnia się tworzeniem produktów pełnych mądrych i przemyślanych pomysłów. Stosowane przez tę markę rozwiązania,  czynią życie łatwiejszym i bardziej beztroskim.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
108032012400
Kod EAN
8711269993409
Wysokość
1.8 cm
Długość
17.3 cm
Szerokość
5.3 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne PP
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Mepal
  • Inne Sztućce dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.