Blomus

(0)

Logo Blomus
 

Blomus


Blomus

Blomus Pure Life to niemiecka marka artykułów wyposażenia wnętrz łącząca w sobie elegancję, klasę i styl. W ofercie można odnaleźć przede wszystkim akcesoria kuchenne, akcesoria łazienkowe oraz akcesoria do salonu i ogrodu. Marka wyróżnia się chłodnym i minimalistycznym, ale też nowoczesnym stylem.  Projektanci preferują proste figury geometryczne, unikając ornamentów i zdobień. Produkty Blomyus wykonane są z dbałością o najmniejsze szczególy, ich akcesoria pasują najlepiej do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

Akcesoria Blomus cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, a ich projekty wciąż wyznaczają najnowsze trendy. Marka ta rozpoznawana jest już prawie  w kilkuset krajach świata na pięciu kontynentach. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która jest powstała z połączenia trzech metali: chromu, niklu oraz stali. Produkty cechują się niezwykłym i eleganckim stylem, ale również niezawodną jakością.

Główna idea marki Blomus to Pure Life, czyli po prostu żyj. Radość powstaje w skutek zaskakujących nas chwil, wolnych od stresu i zmartwień, spędzonego czasu w gronie najbliższych. Rzeczy, które spotykamy na codzień, powinny być równie proste i piękne, jak sama chwila. W SuperWnetrze.pl pełna oferta marki Blomus.

    Na skróty:
    Promocje (400)