Podwójny termos obiadowy 0,95 l Aladdin Bento zielony

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Podwójny termos obiadowy amerykańskiej firmy Aladdin. Ten elegancki termos składa się z dwóch części, co umożliwia zabranie ze sobą dwóch różnych potraw. Komory są odkręcane, więc możemy ich używać oddzielnie; możemy zabrać ze sobą tylko jedno danie jeśli tak chcemy.

Do górnej częsci możemy wlać zupę lub gulasz. Dolna komora wyposażona została w przegródkę, dzięki czemu możemy oddzielić np. ryż od warzyw. Bardzo szczelne pokrywki utrzymują odpowiednią temperaturę na długo (gorące posiłki do 5 godzin, zimne do 4 godzin). Dzięki takiemu zastosowaniu, możemy bez obaw wybrać się na dłuższą wyprawę, nie martwiąc się przy tym o jedzenie. Bento idealnie odnajdzie się również w pracy, szkole oraz szpitalu.

Termos można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Zabranie ze sobą swojego ulubionego dania obiadowego nigdy nie było prostsze.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
AL-10-01135-002
Kod EAN
6939236306775
Kolekcja
Bento
Wymiary komory górnej
wysokość - 10,5 cm
średnica - 15 cm
pojemność - 350 ml
Wymiary komory dolnej
wysokość - 10,6 cm
średnica - 15 cm
pojemność - 600 ml
Materiał
tworzywo sztuczne
Możliwość mycia w zmywarce
tak
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Aladdin
  • Inne Termosy

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Podwójny termos obiadowy 0,95 l Aladdin Bento zielony

Dodaj opinię
  •       Małgorzata

    Termos jest starannie wykonany. Łatwy w łączeniu części. Niestety bardzo krótko utrzymuje temperaturę. Po podgrzaniu termosu gorącą wodą w okresie ciepłych dni po 3 godzinach potrawa ma temperaturę otoczenia. Z tego względu jestem zmuszona go zwrócić do sklepu. Nadaje się do przenoszenia potraw i spożywania w niedługim czasie, więc nazwa jest trochę myląca bardziej jest to pojemnik termiczny.

    22.05.14

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.