Zestaw 6 naczyń Skeppshult Master

Opis produktu

Zestaw sześciu naczyń kuchennych firmy Skeppshult. Absolutny hit w Szwecji. W jednym poręcznym zestawie macie państwo aż 6 różnych garnków i patelni, przeznaczonych do różnych celów. Wszystko wykonane jest z żeliwa i prezentuje najwyższą jakość zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki. Przy projektowaniu i produkcji zastosowano wyjątkową mieszankę tradycji i nowoczesności. Zestaw naczyn firmy Skeppshult będzie stanowić trwałe i szykowne wyposażenie kuchni. Zdecydowanie polecamy.

W skład zestawu wchodzą:

- 4 patelnie: głęboka, do smażenia, do omletów i do grillowania

- 2 garnki: mały i duży

Materiał:

- żeliwo

Gwarnacja: 25 lat.

Dostosowane do każdego rodzaju kuchni w tym indukcyjnych:

Szefowie kuchni  na całym Świecie podziwiają niepodważalne właściwości grillowania, smażenia i gotowania w naczyniach żeliwnych  SKEPPSHULT . Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku, nie wymagają używania żadnych detergentów i płynów do naczyń podczas użytkowania.

Początki fabryki sięgają roku 1906.  Od tamtej pory wiele sie wydarzyło, ale jednocześnie niewiele uległo zmianie. Wiedza, doświadczenie, kunszt, mistrzostwo, wierność wartościom takim jak autentyczność, funkcjonalność i  żywotność produktów pozotały niezmienne.

Przeczytaj wiecej w wersji PDF:

Szkoła Skeppshult >>> , Indukcja >>> , Pielęgnacja produktów 1 >>>

Pielęgnacja produktów 2 >>>

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
0610WB
Kod EAN
7317930610098
Kolekcja
Master
Gwarancja
25 lat

Zobacz również

  • Produkty Skeppshult
  • Inne Zestawy garnków

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.