Akcesoria do pieczenia

Różne akcesoria mogą usprawnić i uczynić ciekawszym proces pieczenia. Sklep SuperWnetrze.pl oferuje szeroki wybór gadżetów przydatnych w kuchni, a wśród nich: sitka do przesiewania, pędzelki do wypieków, patyczki do cake pops, szpatułki, łopatki oraz kratki do studzenia ciast. Papilotki do muffinek i pudełka prezentowe sprawią, iż wypieki będą wyglądać atrakcyjniej.

Pędzel silikonowy - super gadżet w SuperWnętrzu!
Spośród akcesoriów do pieczenia niezwykle pomocne mogą okazać się pędzle do wypieków; ułatwią bowiem rozprowadzanie marynat, mas, lukru. Wykonane z silikonu, dostępne w różnych cenach i wariantach wizualnych, sprawdzą się przy wysokich temperaturach (tak jak Pędzelek do wypieków Extra Line firmy Silit, którego można używać nawet w 240°C); są także wyjątkowo higienicznym, łatwym w utrzymaniu czystości rozwiązaniem, zważając na to, że nie gromadzą się na nich bakterie. Ponadto, masa nałożona przy pomocy pędzla silikonowego będzie rozprowadzona równomiernie, co niezaprzeczalnie wpłynie pozytywnie na estetyczny wygląd pieczeni i ciast.

A w wolnej chwili...
We wszechogarniającym pośpiechu dnia codziennego warto znaleźć czas, by spokojnie wypić filiżankę kawy bądź herbaty. Miłym dodatkiem do tego, i tak już przyjemnego rytuału, będzie pyszna, znajdująca się w ciekawej wizualnie foremce, muffinka. Kolorowe papilotki zachęcą także dzieci do pomocy w wypiekach. W naszym sklepie dostępne są foremki wykonane z różnych tworzyw (między innymi: pergaminu oraz silikonu), w wielu wariantach kolorystycznych i o odmiennych wzorach.