Akcesoria do pieczenia

 

Akcesoria do pieczenia pozwolą Ci usprawnić i uczynić ciekawszym proces pieczenia oraz pichcenia w kuchni. Dzięki nim każdy domowy wypiek będzie udany, a przy tym będzie wyglądał i prezentował się smakowicie. Nasz sklep, SuperWnetrze.pl oferuje szeroki wybór gadżetów  i przyborów przydatnych w kuchni, a wśród nich: sitka do przesiewania, pędzelki do wypieków, patyczki do cake pops, szpatułki, łopatki oraz kratki do studzenia ciast, noże do krojenia ciast. Papilotki do muffinek i pudełka prezentowe sprawią, iż nasze domowe wypieki będą wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjniej. Jakie akcesoria do pieczenia i przybory do dekoracji polecamy? Sprawdź poniżej!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Pędzel silikonowy - super gadżet w SuperWnętrzu!
Spośród akcesoriów do pieczenia niezwykle pomocne mogą okazać się pędzle do wypieków; ułatwią bowiem rozprowadzanie marynat, mas, lukru. Wykonane z silikonu, dostępne w różnych cenach i wariantach wizualnych, sprawdzą się przy wysokich temperaturach (tak jak Pędzelek do wypieków Extra Line firmy Silit, którego można używać nawet w 240°C); są także wyjątkowo higienicznym, łatwym w utrzymaniu czystości rozwiązaniem, zważając na to, że nie gromadzą się na nich bakterie. Ponadto, masa nałożona przy pomocy pędzla silikonowego będzie rozprowadzona równomiernie, co niezaprzeczalnie wpłynie pozytywnie na estetyczny wygląd pieczeni i ciast.

A w wolnej chwili...
We wszechogarniającym pośpiechu dnia codziennego warto znaleźć czas, by spokojnie wypić filiżankę kawy bądź herbaty. Miłym dodatkiem do tego, i tak już przyjemnego rytuału, będzie pyszna, znajdująca się w ciekawej wizualnie foremce, muffinka. Kolorowe papilotki zachęcą także dzieci do pomocy w wypiekach. W naszym sklepie dostępne są foremki do ciast i ciasteczek wykonane z różnych tworzyw (między innymi: pergaminu oraz silikonu), w wielu wariantach kolorystycznych i o odmiennych wzorach.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów