AnySharp

  Niezastąpione ostrzałki marki AnySharp


  Producent ostrzałek do noży dzięki wyjątkowym rozwiązaniom sprawia, że akcesoria tnące w kuchni zawsze będą w dobrej kondycji. Praca w kuchni praktycznie zawsze wiąże się z użyciem noża. Może to być uniwersalny nóż szefa kuchni, specjalne ostrze z rączką do krojenia pieczywa, kuchenny tasak, a nawet niezwykle wymagające noże myśliwskie. Zawsze należy pamiętać o odpowiednim dbaniu i ich ostrzeniu, bo chociaż noże zazwyczaj wykonane są z bardzo trwałych materiałów, to nieodpowiednie ich użytkowanie doprowadzi do stępienia lub wyszczerbienia krawędzi. Oczywiście poza odpowiednią osełką należy pamiętać aby podłoże na którym się kroi było odpowiednie i bezpieczne dla ostrza. Niezależnie od tego czy kroisz, siekasz czy filetujesz dobre ostrze powoduje, że zadania te są niezwykle szybkie i łatwe. Nawet jeśli noże już spełniały swoją rolę przez dłuższy czas, nie znaczy to, że stają się bezużyteczne. Wystarczy odpowiednia ostrzałka, która przywróci stępionym ostrzom doskonale ostre krawędzie.

   

  Technologia, która doskonale nadaje się do każdego typu noża


  Ostrzałki firmy AnySharp zaprojektowane są w wyjątkowy sposób. Odpowiednie innowacje sprawiają, że mechanizm ostrzący nadaje się do każdego typu noża, nawet do ząbkowanych noży kuchennych, które najlepiej sprawdzają się podczas krojenia pieczywa. Dlaczego ostrzałka jest tak wyjątkowa? Z pewnością dzięki temu, że wyposażona jest w dwie ścianki ostrzące. Takie rozwiązanie sprawia, że jednocześnie i równomiernie naostrzymy obie krawędzie noża. Opatentowana technologia AnySharp wykorzystuje węglik wolframu, który  jest bardzo twardy, dzięki czemu wystarczy kilkanaście pociągnięć nożem aby przywrócić nóż do pierwotnego stanu. Użytkowanie ostrzałki jest bardzo bezpieczne, wyposażona została w podstawkę z przyssawkami, dzięki którym nie ma obaw przed niechcianym przesuwaniem się sprzętu. Produkt można zamontować na dowolnym blacie, jednak należy pamiętać o tym, aby jego powierzchnia była gładka. Przy tylu zaletach wydawać by się mogło, że ostrzałki AnySharp są skomplikowane w obsłudze, nic bardziej mylnego! Wyjątkowa łatwość użytkowania sprawia, że urządzenie ma coraz większe grono zwolenników. 
   

  Doskonałe rozwiązanie nie tylko dla domu


  AnySharp to najlepsze ostrzałki znane i cenione na całym świecie. Potwierdzają to opinie tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy w większości twierdzą, że zaskoczyła ich wysoka jakość produktu. W porównaniu z ostrzałkami diamentowymi lub ceramicznymi AnySharp zdaje się być najlepszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Podczas użytkowania nie ma potrzeby pamiętać aby utrzymać odpowiedni kąt ostrzenia. Płytki ostrzące są zaprojektowane są w ten sposób, że same dostosowują prawidłowe położenie. Przy tych wszystkich zaletach na uwadze trzeba mieć wygląd urządzenia. Dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych, prezentuje się niezwykle oryginalnie. Ostrzałki AnySharp to doskonałe narzędzia, które sprawdzą także na wyposażeniu kuchennym w barach i restauracjach, gdzie dobrze naostrzone noże ułatwiają ogrom pracy kucharzy.

  Kolekcja: