Konkurs na najlepszą opinię

 

Konkurs na Super Opinie

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie "SuperOpinie" organizowanym przez sklep internetowy SuperWnetrze.pl
Ideą konkursu jest zapewnienie Państwu dostępu do jak najszerszego katalogu opinii na temat oferowanych przez nas produktów.
Są one bardzo pomocne podczas podejmowania decyzji o zakupie. Każdy może skorzystać z utworzonej bazy opinii.
Będą Państwo mogli poznać doświadczenia i oceny innych użytkowników, a Państwa zdanie zostanie udostępnione innym klientom.

Co można wygrać?

W Konkursie nagrodzimy w każdym miesiącu jednego autora najbardziej pomocnej i najlepiej napisanej opinii, złożonej w ciągu ostatnich 30 dni poprzedzających ogłoszenie wyników.

I  NAGRODA: Bon o wartości 50 zł na zakupy w SW

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wyrazić swoją opinię na temat jednego lub kilku produktów dostępnych w katalogu na stronie sklepu www.superwnetrze.pl
(w konkursie mogą brać udział opinie na temat wszystkich produktów z wszystkich kategorii). Aby to zrobić należy wypełnić krótki
formularz na stronie ocenianego produktu. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem dostępnym
na dole strony.

Formularz służący do dodawania opinii znajduje się w pierwszej od prawej strony zakładce poniżej opisu produktu. Można przejść do niego klikając w pomarańczowy link "+Dodaj opinię" znajdujący się powyżej nazwy produktu.

Opinia konkursowa powinna zawierać następujące elementy:

  1. Stopień zadowolenia z produktu wyrażony przy pomocy gwiazdek (im więcej gwiazdek tym większe zadowolenie).
  2. Formę kontaktu z produktem (posiadam, znajomi lub rodzina posiadają, słyszałem o tym produkcie, inne...)
  3. Plusy i minusy produktu.
  4. Ogólną subiektywną ocenę produktu.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie go oraz podanie swojego aktywnego adresu email.

W konkursie oceniamy przede wszystkim jakość opinii. Jednak im większa będzie ich ilość wystawionych przez Państwa, tym większe
prawdopodobieństwo, że to właśnie Państwo zostaniecie nagrodzeni. Każdy uczestnik może dodać dowolną ilość opinii.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

dodaj opinię
formularz dodawania opinii
chce wziąć udział w konkursie

Sprawdź jakie opinie wyróżniliśmy do tej pory

Sierpniową edycję konkursu wygrał Pan Jacek z Poznania za opinię o notatniku stalowym Blomus Muro.

Super Opinia

Fajny i praktyczny

Całkiem fajny i praktyczny notatnik. Dzięki gumowym nóżkom, możliwość postawienia na płaskiej powierzchni.
Bardzo niski koszt wkładów papierowych (10szt. to ok. 12-15pln).

Jedyne drobne wady to:
- dość wąska taśma (można pisać tylko w jednej kolumnie),
- brak płaskiego spodu, montaż tylko na śruby
(niemożliwy montaż np. za pomocą taśmy dwustronnej)
- ze wzg. na twardą, metalową powierzchnię nie wszystkie
długopisy sobie radzą,
- oraz oczywiście wysoki koszt (dlatego tylko cztery gwiazdki).

Ogólnie jednak zdecydowanie polecam.
~ Jack

 Zobacz listę laureatów i nagrodzonych opinii >>

 

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest E-Dax z siedzibą w Krakowie 31-990 Kraków, ul. Organki 2, NIP 677-219-16-29 (Organizator).

2. W Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które w czasie trwania konkursu wystawią opinię na temat jednego lub kilku produktów z katalogu na stronie sklepu internetowego www.superwnetrze.pl

3. Podstawą do zaakceptowania udziału uczestnika w konkursie jest podanie aktywnego adresu e-mail pod opinią. Opinie konkursowe z podaniem nieprawidłowego, bądź nieaktywnego adresu mailowego, nie będą brały udziału w Konkursie.

4. Organizator poinformuje Laureatów o wygranej drogą mailową, na e-mail podany pod opinią. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.superwnetrze.pl. Ponadto najlepsze opinie zostaną oznaczone znacznikiem zwycięscy konkursu oraz opublikowane na koncie sklepu SuperWnetrze.pl na portalu Facebook.pl

5. Adres e-mail podany przy składaniu opinii zostanie wykorzystany wyłącznie do poinformowania o wygraniu nagrody i kontaktu ze zwycięzcą. Nie będzie on widoczy przy opinii, ani udostępniony w żadnym innym celu.

6. Nagrodami w Konkursie są bony pieniężne do wykorzystania na zakupy w sklepie www.superwnetrze.pl

  1. Nie ma możliwości spieniężenia nagrody, a niewykorzystana kwota przepada na rzecz Organizatora.
  2. Nagrodę w postaci bonu może wykorzystać jedynie Laureat, nie może być przekazywana osobom trzecim.
  3. Bony można jedynie wykorzystać w sklepie internetowym www.superwnetrze.pl. Bon uwzględnia wartość zamówienia + transport (np. zamówienie za kwotę 35 zł 10 gr + transport 14,90 = 50zł ALE zamówienie za kwotę 50 zł + transport 14,90 = 64,90 tj. dopłata 14,90 zł )
  4. Prosimy o przemyślany wybór asortymentu, gdyż zwrotów towarów zakupionych na bon nie przyjmujemy.
  5. W przypadku zakupu towaru o wartości wyższej niż wartość bonu, klient zobowiązany jest uregulować różnicę. W wypadku zakupu towaru o wartości niższej niż wartość bonu, niewykorzystana kwota nie zostaje zwrócona klientowi.
  6. W przypadku niewykorzystania przez laureata bonu w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyniku nagroda zostaje przekazana do puli nagród. Następuje kumulacja i powiększa się nagroda za opinię wystawioną w miesiącu następnym po miesiącu w którym został ogłoszony wynik.


7. Laureaci zobowiązani są do podania swoich danych osobowych niezbędnych do dalszych czynności w terminie 7 dni od otrzymania e-mailem informacji o wygranej. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora. Wysyłka nagrody możliwa jest jedynie na terytorium Polski.

8. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizycznie zamieszkałe w Polsce.
Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy sklepu SuperWnetrze.pl, osoby współpracujące na podstawie umowy zlecenia z w/w jednostkami, osoby biorące udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu oraz osoby najbliższe wszystkich wyżej wymienionych osób.

9. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez firmę E-Dax (superwnetrze.pl) w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997 r.).

10. Poprzez przystąpienie do Konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w niniejszym Regulaminie Majowego Konkursu Na Najlepszą Opinię 'SuperOpinie' SuperWnetrze.pl.