O nasKupując u nas nie ryzykujesz! Kupuj bezpiecznie!

Sklep SuperWnetrze.pl funkcjonuje na rynku już od ponad 12 lat! Firma została założona w 2008 roku przez pasjonatów i wielibicieli wyszukanego stylu oraz designu. W ofercie sklepu znajduje się ponad 50 tys. produktów z zakresu wyposażenia wnętrz: akcesoria i przybory kuchenne, dodatki do łazienki, meble, oświetlenie, a także wiele innych. W tym czasie w sklepie zostało zrealizowanych ponad 200 tys. zamówień. Co to oznacza? 80 tysięcy osób, takich jak Ty, zaufało nam. Jakość obsługi zrealizowanych przez nas zamówień potwierdzają opinie naszych Klientów. Każdego dnia dodawane są nowe opinie: dotyczące realizacji zamówienia, a także jakości sprzedawanych przez nas produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych,
jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów. O jakości usług i obsługi świadczyć mogą wyróżnienia i certyfikaty jakie posiadamy, a także bezpośrednie opinie naszych Klientów.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancję producenta*. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka jest pakowana przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące, a następnie jest oklejana taśmą firmową - plombą przesyłki. Wysyłany towar jest ubezpieczony do pełnej wartości. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki**.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Bezpieczne zakupy online przez całą dobę

  Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów podczas zakupów przez Internet. Zapewniamy poufność transakcji i danych osobowych oraz gwarantujemy bezpieczeństwo płatności.
  Naszym Klientom umożliwiamy zwrot zakupionych produktów do 14 dni od daty zakupu.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Proste zamawianie bez
  zbędnych formalności

  Proste i krótkie formularze zamówień ułatwiają dokonywanie zakupów przez koszyk na stronie sklepu.
  Zamówienia można także składać telefonicznie. Nasze konsultantki są szalenie sympatyczne i zapewniają szybką i profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze produktów.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Ciągła informacja
  o zamówieniu

  Po złożeniu zamówienia Klient informowany jest o wszystkich kolejnych etapach realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości wysyłanych mailowo, a także, gdy zachodzi taka potrzeba telefonicznie przez nasze konsultantki.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Bezpieczna,
  monitorowana wysyłka

  Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki w transporcie, sami dochodzimy roszczeń wobec przewoźnika nie obciążając Klienta kłopotem oraz ponownie przesyłamy mu zamówione produkty.

* Duża część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Jeżeli producent kupionego w naszym sklepie produktu nie posiada punktu serwisowego dostępnego dla Klienta, w procesie reklamacyjnym pośredniczy serwis SuperWnetrze.pl

** Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.