Bateria kuchenna stojąca elastyczna kran

Opis produktu

Bateria kuchenna stojąca elastyczna kran 

Bateria kuchenna z elastyczną wylewką to innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Mechaniczna bateria zlewozmywakowa, przeznaczona do montażu na ścianie, zapewnia wygodę i oszczędność w codziennych pracach kuchennych. 

  • elastyczna wylewka 
  • wbudowany perlator
  • końcówka z możliwością zmiany strumienia 
  • łatwy montaż 
  • przyłącze o rozmiarze 3/8 cala

✅Głównym atutem tej baterii jest długa, ruchoma wylewka wykonana z elastycznego silikonu w eleganckim kolorze czarnym. Elastyczność wylewki pozwala na swobodne modelowanie jej kształtu, dzięki czemu możesz łatwo dostosować strumień wody do różnych potrzeb. 

✅Dodatkowo, dwustrumieniowa końcówka umożliwia płynne przełączanie między klasycznym strumieniem a rozproszonym, zapewniając elastyczność użytkowania.

Najwyższa jakość ⭐⭐⭐⭐⭐

Oceny klientów⭐⭐⭐⭐⭐

Szybka wysyłka ⭐⭐⭐⭐⭐

✅Napowietrzająca końcówka, czyli perlator O2, to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko ogranicza zużycie wody nawet o 40%, ale także chroni naczynia przed zaciekami z kamienia. W efekcie otrzymujesz nie tylko efektywną, ale również oszczędną wodę bieżącą.

Bateria jest łatwa w montażu, a w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do instalacji. Przyłącze o rozmiarze 3/8 cala sprawia, że bateria jest kompatybilna z wieloma standardowymi instalacjami. Całość dopełnia nowoczesny i minimalistyczny design, który nada Twojej kuchni nowatorski i elegancki charakter. Zainwestuj w funkcjonalność, oszczędność i styl dzięki tej nowoczesnej baterii kuchennej.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BZ.POGO-BLK
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Yoka
  • Inne Baterie kuchenne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.