Bateria wannowo prysznicowa natrysk kran ścienny złota

Opis produktu

Bateria wannowo prysznicowa natrysk kran ścienny złota

Nasz nowoczesny zestaw został stworzony z myślą o dostarczeniu wyjątkowego doświadczenia kąpieli. Zawiera baterię wannową naścienną oraz stylową słuchawkę prysznicową, łącząc funkcjonalność z estetyką.

Szybka wysyłka ⭐⭐⭐⭐⭐

Oceny klientów⭐⭐⭐⭐⭐

Najwyższa jakość ⭐⭐⭐⭐⭐

✅Zestaw wyposażony jest w baterię mechaniczną z innowacyjnym przełącznikiem, umożliwiającym łatwą zmianę strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową.

Płaska wylewka z efektem wodospadu dodaje elegancji i nowoczesności do Twojej łazienki, tworząc unikalne doświadczenie podczas kąpieli.

✅Trwała głowica ceramiczna o wymiarze 30 mm gwarantuje płynną regulację strumienia wody, zapewniając niezawodność i długotrwałą wydajność. 

✅Kompletny zestaw natryskowy obejmuje stylową słuchawkę prysznicową i elastyczny wąż o długości 150 cm, z przyłączem 1/2 cala, co zapewnia wygodę i swobodę podczas korzystania z prysznica.

✅Głowica ceramiczna jest wymienna, co dodatkowo podkreśla trwałość i niezawodność produktu.

Ten nowoczesny zestaw to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także designerski element, który nadaje Twojej łazience wyjątkowy charakter. Pozwól sobie na chwilę relaksu pod prysznicem, korzystając z naszego eleganckiego zestawu wannowego.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BP.TALEA-GLD
Kod EAN
5904202146007
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Yoka
  • Polecamy
  • Inne Baterie wannowe

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.