Bidon 500 ml sportowy Ellipse Nordic Green 107745092400

Opis produktu

Cechy - Bidon Sportowy Mepal:

  • kolor: nordycki zielony
  • posiada 500 ml pojemności
  • jest lekki i poręczny
  • bidon został wykonany z materiałów wolnych od szkodliwego BPA: tworzywa sztucznego PE
  • przeznaczono zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci
  • składa się z trzech części: pojemnika na wodę, praktycznego i stylowego paska (który zapobiega ślizganiu) oraz silikonowej nakrętki wraz z dziubkiem
  • nadaje się do mycia w zmywarce
  • butelka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych

Bidon bezpieczny dla zdrowia

Poszukujesz praktycznego, lekkiego i przede wszystkim - bezpiecznego bidonu na wodę? Jeśli tak - znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Uznana, holenderska marka Mepal stworzyła niezwykle stylowy bidon, który będziesz mógł/a przenosić dokądkolwiek tylko zechcesz!

Bidon 0,5

Bidon Sportowy 0,5 litra wyróżnia się swoim subtelnym, lecz bardzo estetycznym i stylowym wyglądem. Posiada ozdobny pasek, który dodatkowo uniemożliwia ześlizgiwanie się butelki z dłoni. Co więcej, dzięki nakrętce z praktycznym dziubkiem możesz bezpiecznie pić z niego napoje dokądkolwiek tylko pójdziesz: na siłowni, na spacerze, w pracy, czy też podczas wycieczek!

Zdrowy Bidon

Zdrowy bidon został wykonany z nieszkodliwych dla zdrowia materiałów wolnych od BPA, tj.: tworzywo sztuczne PE. Nie wchodzi on w reakcje z wlewanymi do niej napojami. Ponadto, butelka na wodę jest prosta w utrzymaniu czystości - bez problemu umyjesz ją w zmywarce.

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania  i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w  stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego  użytku: super poręczne,  wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne  pomysły, oparte na życzeniach klientów!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
107745092400
Kod EAN
8711269937915
Wysokość
22,5 cm
Długość
7,5 cm
Szerokość
7,5 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne PE
technorattan
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Mepal
  • Inne Bidony dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.