Blendery Nutri przeznaczone są do wykonywania smoothie i koktajlów owocowych o najlepszym smaku. Doskonale zmiksowane owoce, umożliwią wykonanie idealnego napoju we własnym domu. Blendery Nutri dostępne w różnych wariantach kolorystyczny to gwarancja najlepszej jakości produktu. Jeżeli jeszcze nie posiadasz blendera Nutri, to koniecznie zakup go już dziś! 

Wyniki filtrowania: Rodzaj blendera: Nutri blender

Dlaczego warto kupić Nutri Blender? 

 

Nutri Blender to idealne urządzenie bez względu na porę roku. W lecie, w czasie upalnych dni umożliwi Ci zrobienie pysznego smoothie z ulubionych sezonowych owoców. Napój orzeźwi i doda Twojemu organizmowi odpowiednią dawkę witamin. W zimowe, mroźne wieczory umożliwi zrobienie pysznego napoju, który wspomoże odpowiednią prace organizmu i dostarczy niezbędnych w tej porze roku substancji, wspierających odporność. Nutri blender sprawdzi się zarówno do napojów z owoców jak i zielonych warzyw. Bardzo ważne jest, aby jeść i pić ich dużą ilość, ponieważ nasz organizm będzie wtedy zdecydowanie silniejszy. Nie ma nic lepszego, niż zdrowa dawka witamin dostarczona przez zielone smoothie lub pyszny tropikalny smak. 

 

Czy Nutri Blender jest tylko do napojów?

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że Nutri Blender nie jest przeznaczony wyłącznie do robienia soków i smoothie. Nutri Blendery świetnie sprawdzą się również, przy robieniu przy robieniu zup krem oraz żywności da niemowląt. Wykonane mogą zostać z ulubionych składników. Dzięki 6 nożą ze stali kuchennej Blendery Nutri nie powinny mieć problemu z odpowiednim siekaniem i zgniataniem żywności w idealnie gładką konsystencje. Dzięki wyświetlaczowi LED użytkownik blendera może śledzić jego pracę. Dodatkowo wbudowanych jest kilka programów, umożliwiających różną pracę w blenderem. 

 

Jakie korzyści daje Bender Nutri? 

 

Jak już wcześniej wspomniano Nutri Blender posiada kilka programów do wykonywania różnych napojów. Blender Nutri składa się także osobno z części mechanicznej i kubka mieszającego, dlatego po zmiksowaniu składników, można używać go jak szklanki. Nie musimy się martwić, że w trakcie miksowania coś się wyleje, ponieważ Blender Nutri zaprojektowano tak, że wszystkie granice doskonale do siebie pasują i przylegają. Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Bluendery Nutri są dostępne również w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego każdy może dobrać idealny do swojej kuchni. Nie będzie są on wyróżniał na tle innych produktów.