DekoSign - ponadczasowe dekoracje ścienne

Autor: Ola Wieloch 2019/05/20

Wyposażenie domu to nielada wyzwanie! Zaczynamy od malowania ścian, kupujemy meble i aranżujemy wnętrze tak, jak nam się wymarzyło. Zajmuje to trochę czasu, ale jesteśmy zadowoleni z uzyskanego efektu. Czy czegoś może nam jeszcze brakować? Czy jest coś, co jeszcze bardziej wzbogaci przestrzeń domu, co nada mu indywidualnego charakteru? Oczywiście! To ładne, dopasowane do nas i do naszego wnętrza napisy na ścianę oraz dekoracje!

Napis na ścianę Live, Laugh, Love

Dekoracje ścienne

Dekoracje na ścianę to doskonałe źródło inspiracji, motywacji i świetny sposób na metamorfozę wnętrza. Gdzie takie dekoracje będą pasować? Na pewno możemy śmiało je wykorzystać w salonie, w sypialni nad łóżkiem, w dziecięcym pokoju, a nawet w kuchni. Odpowiednio dobrane do pomieszczenia napisy oraz plakaty uwydatnią jego walory, a nam będą przypominać o tym co dla nas ważne i co chcemy podkreślić. Do dyspozycji jest wiele przeróżnych wzorów i wariantów, a o tym na jakie warto postawić przeczytacie już za chwilkę!

Napis na ścianę Mr & Mrs

DekoSign

DekoSign to polska marka, działająca prężnie od 2012 roku, która za cel postawiła sobie tworzenie pięknych dekoracji do domu. Napisy na ścianę od DekoSign dadzą Ci ogromną dawkę motywacji i chęci do działania! Znane, chwytliwe cytaty, modne i zabawne powiedzenia, krótkie hasła - wszystko co potrzebujecie by nadać wnętrzu osobistego charakteru i każdego dnia móc inspirować się na nowo! Ciekawą ozdobą domowych pomieszczeń oferowaną przez DekoSign są także plakaty wyrażające nasze przekonania, wartości, światopogląd. Wchodząc do domu od razu zwraca się na nie uwagę! Dlaczego warto zamówić napis i plakat w DekoSign? Dekoracje ścienne wykonywane są z ogromną starannością. Do tworzenia każdego napisu oraz pozostałych dekoracji podchodzi się indywidualnie, dbając o najdrobniejsze detale. Sprawia to, że otwierając świeżo odebraną od kuriera paczkę, możemy cieszyć się nowoczesną, modną ozdobą, która fenomalnie podkreśli wystrój domu.

Napis na ścianę Peace, Love And Joy

Napisy na ścianę

Jesteście ciekawi z jakiego materiału powstają napisy DekoSign? Podczas produkcji wykorzystywane jest spienionione tworzywo PCV. Napisy posiadają 5mm grubości, są półmatowe i lekkie, dlatego dobrze trzymają się ściany. Spienione PCV zapewnia im gładką, regularną powierzchnię oraz odporność m.in. na wodę. Klasyczna, czarna barwa napisów to ich ogromny atut. Dzięki temu będą świetnie pasować do wnętrz o wielu stylistykach. Napisy DekoSign to także różnorodna tematyka. W kuchni rewelacyjnie odnajdzie się napis "Coffee" lub "Bon Appetit", natomiast w sypialni, bardzo popularny napis "Mr & Mrs". Seria motywujących haseł jak "Never let go of your dream" czy "Never give up" da Wam siłę i pozwoli przezwyciężać gorsze dni!

Napis na ścianę Bonjour

Plakaty

Jeśli wolicie większe formaty i odmienny sposób dekoracji ścian, możecie postawić na plakaty DekoSign. Plakat w rozmiarze 50 x 70 cm doskonale uzupełni przestrzeń salonu lub będzie stanowić integralną część przedpokoju. DekoSign stawia w nich na minimalizm oraz neutralne barwy. Plakaty utrzymane w kolorystyce black & white, będą pasować zarówno do industrialnych, nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Możesz postawić na plakat "Wake Up And Be Awesome" lub "Do what you love, love what you do", który codziennie będzie Cię motywował! Krótkim, acz dosadnim hasłem z plakatu wyrazisz siebie i pokażesz na czym Ci zależy!

Napis na ścianę Forever Together In Love

Małe co nieco dla najmłodszych

DekoSign KIDS zadba także o najmłodszych! Do dziecięcego pokoju, oprócz ładnego napisu można wykorzystać śliczne, zgrabne dekoracje ścienne. Zestaw małych chmurek, królewskich koron czy mini kotków idealnie odnajdzie się w pokoju dziecka tworząc ciekawą kompozycję. W zestawie znajduje się 10 elementów w formie 3D, które za pomocą taśmy montażowej bez problemu przykleją się do ściany. Podobnie jak napisy, są one wykonane z solidnego, trwałego tworzywa, dlatego możemy być pewni o ich wysoką jakość. Jeśli chcesz stworzyć przyjazną atmosferę w pokoju malucha, takie dekoracje są najlepszą opcją!

Dekoracje ścienne do pokoju dziecięcego 

Indywidualny projekt

Markę DekoSign cenimy za świetne, świeże pomysły na dekorację wnętrza, za ciągłą motywację, którą otrzymujemy dzięki ich napisom, ale przede wszystkim za personalne podejście do klientów. Jeśli wśród całej oferty marki nie znaleźliście czegoś dla siebie, to żaden problem! Sami możecie stać się jego pomysłodawcą i wymyślić indywidualny napis na ścianę. Taki napis może ozdobić nie tylko Wasz dom, lecz także biuro czy lokale usługowe. Podarowany jako prezent, z pewnością da ogromną radość! Mamy więc wiele możliwości do tego, by każdego dnia pozytywnie nastrajać się do działań!

Napis na ścianę The Best Journey Always Takes Us Home

Poprzedni artykuł Następny artykuł