Ostrzałki do noży - poznajcie ostrzałki AnySharp

Autor: Ola Wieloch 2019/11/08

Bez noży w kuchni ani rusz. A jeśli mamy kroić, obierać lub siekać żywność to dobrze, żeby te noże były porządnie naostrzone! Idealnym narzędziem do ich ostrzenia są oczywiście ostrzałki. Mogą one przybierać różne formy, kształty i mieć wiele rozmiarów, więc wybór jak widać jest niemały. Warto jednak postawić na coś sprawdzonego, praktycznego i ultra-wytrzymałego jak ostrzałka marki AnySharp. Dlaczego warto ją wybrać? Za moment się przekonacie!

Ostrzałka do noży AnySharp Pro szara

AnySharp

AnySharp to producent doskonałej jakości ostrzałek do noży. Dzięki nim Wasze noże zyskają niesamowitej ostrości, a produkty będą kroić się i siekać jak marzenie! Co wyróżnia ostrzałki od AnySharp? Oczywiście na pierwszym miejscu będzie system ostrzenia. Ostrzałki te posiadają specjalne, bardzo twarde płytki ostrzące wykonane z węglika wolframu. Materiał ten jest na tyle mocny i solidny, że pozwala na ostrzenie nawet noży tytanowych lub ze stali węglowej. Radzi sobie z nimi świetnie! Możemy ostrzyć nie tylko gładkie noże, lecz również takie z dużymi ząbkami jak noże do chleba. Jedno małe akcesorium, a bardzo funkcjonalne! Jakie mamy warianty ostrzałek do wyboru?

Ostrzałka do noży AnySharp Pro srebrna

Ostrzałki AnySharp Classic

Ostrzałki AnySharp z serii Classic to podstawowe, bazowe ostrzałki tego producenta. Jak już wiecie, posiadają fenomenalny system ostrzenia, a poza tym trwałą i nowoczesną obudowę, w której skrywają się płytki ostrzące. Do wyboru mamy szeroką paletę kolorystyczną ostrzałek. Od klasycznej czarnej, przez mocną, niebieską barwę aż po intensywnie żywą czerwień. Nawet taki detal jak ostrzałka można więc dopasować do swojego, kuchennego wnętrza. Wersje Classic to tańsza opcja, jeśli macie więc określony budżet na tego typu akcesorium, będą one świetnym rozwiązaniem. Ich dodatkowym atutem są 2 lata gwarancji od producenta, przez które mamy spokojną głowę i możemy ostrzyć noże do woli!

Ostrzałki do noży AnySharp Classic

Ostrzałki AnySharp Pro

Ostrzałki AnySharp Pro i ProChef to akcesoria o bardziej ekskluzywnym designie i wciąż tak samo wysokiej jakości. W odróżnieniu od wersji Classic mają one korpus wykonany z metalu przez co prezentują się rewelacyjnie! W dodatku, przychodzą one zapakowane w bardzo ładnym i eleganckim pudełku co sprawia, że będą świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby! Producent daje na nie aż 10 lat gwarancji, więc zdecydowanie warto na nie postawić!

Ostrzałka do noży AnySharp Pro czerwona

Dlaczego warto postawić na Anysharp?

Ostrzałki AnySharp są godne polecenia ze względu na ich idealne i 100% działanie przez bardzo długi czas. Domowe noże zostaną przez nie solidnie wyostrzone! Niesamowitym plusem tychże ostrzałek jest ich kompaktowy i poręczny rozmiar. Ostrzałkę Anysharp zmieścicie nawet w ciasnej, kuchennej szufladzie, a na blacie nie zajmie prawie wcale wolnego miejsca. Ich użytkowanie jest bardzo bezpieczne, a pozwala na to specjalna przyssawka zapobiegająca przemieszczaniu się ostrzałki po blacie. Można więc bez obaw o nasze palce ostrzyć swoje noże. Dzięki przyssawce noże mogą być ostrzone jedną ręką, bez żadnego wysiłku. Kilka przeciągnięć i gotowe! P.S. Pamiętajcie by nie ostrzyć nimi noży ceramicznych i noży do steków, gdyż nie są do ich ostrzenia przeznaczone!

AnySharp - ostrzałki do noży

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Jak układać żywność w lodówce? Jak układać żywność w lodówce?

  W Polsce marnuje się ok. 5 mln ton, na świecie aż 1,3 mld ton wyprodukowanej żywności rocznie (dane ONZ). Wystarczyłoby uratować 1/4 tego, co marnujemy, aby wykarmić wszystkich głodujących na świecie. Co sekundę wyrzucamy 184 bochenki chleba!

  2023/01/31 Czytaj dalej
 • Jak oczyścić powietrze w domu? Jak oczyścić powietrze w domu?

  Mój dom – moja twierdza. To miejsce, w którym możemy odpocząć i schronić się przed tym, co na zewnątrz. Łatwo założyć, że zanieczyszczenie powietrza jest problemem tylko zewnętrznym, ale to samo powietrze zawierające ślady spalin samochodowych, pyłu...

  2023/01/26 Czytaj dalej
 • Jak usunąć kamień z czajnika? Jak usunąć kamień z czajnika?

  Czajnik to rodzaj garnka, zwykle metalowego, używanego do gotowania wody. Jako jeden z najstarszych i najczęściej używanych przedmiotów kuchennych towarzyszy nam od tysięcy lat. Od brązu i żelaza po porcelanę i szkło – na przestrzeni wieków czajnik....

  2023/01/16 Czytaj dalej
 • Najlepsze metody na sprawdzenie pogody Najlepsze metody na sprawdzenie pogody

  Jak często zdarzało Ci się sprawdzać pogodę w telefonie, która okazała być się błędna? Aktualnie w prawie każdym telefonie komórkowym możemy sprawdzić temperaturę. Niestety często okazuję się zwodnicza, a my jesteśmy ubrani nadwymiar lub za zimno. Termome

  2023/01/05 Czytaj dalej
 • Jaki budzik wybrać? Jaki budzik wybrać?

  Idea budzika pojawiła się już w starożytności. Według legendy, pierwszy budzik (zegar wodny wyposażony w gwizdek) stworzył Platon około 400 r.p.n.e. W średniowiecznych Chinach przełomem były zegary ogniowe. Za sprawą przepalanych nici dany ciężar upadał

  2022/11/30 Czytaj dalej