SuperWnetrze.pl zdobywa tytuł Super Marki 2021

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/11/05

Z dumą pragniemy ogłosić, iż nasz sklep SuperWnetrze.pl ponownie otrzymał tytuł: Super Marki - tym razem na 2021 rok! Wszystkie nasze pozostałe nagrody i certyfikaty - możesz sprawdzić tutaj. Po raz kolejny nasza firma została bardzo wysoko oceniony w plebiscycie: ,,Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma’’ - organizowanego przez redakcję Forum Biznesu.

Redakcja Forum Biznesu działa już od 12 lat prowadząc badania na polskim rynku w zakresie rozpoznawalności poszczególnych marek. Przyznaje ona nagrody oraz tytuły markom wyróżniającym się jakością oraz zaufaniem swoich klientów.

Przytaczając słowa redakcji Forum Biznesu: “Odznaczenie Super Marka otrzymują wielokrotni Laureaci programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma. Nagrodzone nim marki wyróżnia przede wszystkim nieustające zaufanie konsumentów i klientów, niesłabnąca renoma brandu, niezmiennie wysoka pozycja rynkowa i jej siła oraz jakość oferowana przez dany produkt lub usługę.”

Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w gronie tak cenionych marek 2021 roku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, iż potwierdza ono jakość naszej starannej pracy wykonywanej przez ostatnie kilka lat - w tym również w dobie pandemii. Jesteśmy dumni z tego, iż nasza marka może pochwalić się rosnącym zaufaniem i zadowoleniem klientów. Oczywiście nadal utrzymujemy swoje cele i misje, a także podejmujemy się coraz to nowszych wyzwań - dlatego głęboko wierzymy w to, że firma SuperWnetrze.pl będzie rozwijała się nawet jeszcze mocniej niż dotychczas.
 

Już w poprzednich latach otrzymywaliśmy liczne nagrody, tytuły i wyróżnienia, co dowodzi temu, iż od długiego czasu jesteśmy już rozpoznawalną firmą na polskim rynku. W poprzednim roku był to ‘Konsumencki Lider Jakości 2020’ oraz tytuł ‘Dobra Marka’ uzyskany przez nas dwa lata z rzędu w 2017 oraz 2016 roku. Oprócz tego, możemy też poszczycić się kilkukrotnymi wyróżnieniami nadanymi nam przez zaufane portale, tj.: ‘Opineo’ oraz ‘Allegro’. Zobacz wszystkie nasze nagrody i certyfikaty - tutaj.

Podsumowując - jesteśmy przekonani, iż tytuł „Super Marka 2021” przyznany sklepu SuperWnetrze.pl jest zdecydowanie zasłużony. Sięgając do poprzednich lat, można stwierdzić, że sklep rozwija się dynamicznie, a wraz z tym wzrasta liczba powracających i zadowolonych klientów. Wierzymy w to, iż osoby chcące zakupić konkretny element aranżacji wnętrza do swojego domu, jeszcze bardziej przekonają się co do jakości oferowanych przez nas usług oraz produktów. Przekonaj się sam - a jesteśmy pewni, że zdobędziemy również i Twoje zaufanie!

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Gdzie trzymać deskę do prasowania? Gdzie trzymać deskę do prasowania?

  Gdzie trzymać deskę do prasowania zwłaszcza na małym mieszkaniu? Istnieje dosyć sporo rozwiązań, które zdecydowanie ułatwią Ci to zadanie! W zależności od tego, czy chcesz całkowicie ukryć swoją deskę z pola widzenia Twojego domowego wnętrza, czy też doda

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/12/06 Czytaj dalej
 • Deska do prasowania siatka czy płyta? Deska do prasowania siatka czy płyta?

  Jaką deskę do prasowania wybrać? Deskę o powierzchni kratki metalowej czy wykonanej z płyty wiórowej? Obie te opcje mają swoje wady i zalety. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie pzeczytaj więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/12/06 Czytaj dalej
 • Jaki prezent na gwiazdkę kupić? Jaki prezent na gwiazdkę kupić?

  Przygotuj się na święta i wybierz idealny prezent dla swojej ukochanej osoby! Jaki upominek będzie najbardziej odpowiedni? Wyodrębniliśmy dwa rodzaje kategorii. Jedna dotyczy zakresu cenowego, natomiast druga została podzielona na prezenty dla kobiety ora

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/12/02 Czytaj dalej
 • Świętujemy 14-ste urodziny sklepu SuperWnetrze.pl Świętujemy 14-ste urodziny sklepu SuperWnetrze.pl

  Z wielką dumą chcielibyśmy oznajmić, iż nasz sklep działa już dokładnie 14 lat na rynku i swoim szerokim asortymentem dociera do tysięcy zadowolonych klientów w Polsce. Przeczytaj koniecznie ten artykuł, aby poznać więcej szczegółów.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/10/29 Czytaj dalej
 • Wybierz najlepsze przyprawniki do kuchni Wybierz najlepsze przyprawniki do kuchni

  Czy wiesz jak przyprawniki pomagają i ułatwiają prace w kuchni. Nie przegap najlepszej pomocy kuchennej. Nawet dla najbardziej wybrednych amatorów kuchni uporządkowane przyprawy ułatwią prace. Pod ręką znajdą się wszystkie potrzebne przyprawy najwyższej

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/10/07 Czytaj dalej