SuperWnetrze.pl zdobywa tytuł Super Marki 2021

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/11/05

Z dumą pragniemy ogłosić, iż nasz sklep SuperWnetrze.pl ponownie otrzymał tytuł: Super Marki - tym razem na 2021 rok! Wszystkie nasze pozostałe nagrody i certyfikaty - możesz sprawdzić tutaj. Po raz kolejny nasza firma została bardzo wysoko oceniony w plebiscycie: ,,Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma’’ - organizowanego przez redakcję Forum Biznesu.

Redakcja Forum Biznesu działa już od 12 lat prowadząc badania na polskim rynku w zakresie rozpoznawalności poszczególnych marek. Przyznaje ona nagrody oraz tytuły markom wyróżniającym się jakością oraz zaufaniem swoich klientów.

Przytaczając słowa redakcji Forum Biznesu: “Odznaczenie Super Marka otrzymują wielokrotni Laureaci programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma. Nagrodzone nim marki wyróżnia przede wszystkim nieustające zaufanie konsumentów i klientów, niesłabnąca renoma brandu, niezmiennie wysoka pozycja rynkowa i jej siła oraz jakość oferowana przez dany produkt lub usługę.”

Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w gronie tak cenionych marek 2021 roku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, iż potwierdza ono jakość naszej starannej pracy wykonywanej przez ostatnie kilka lat - w tym również w dobie pandemii. Jesteśmy dumni z tego, iż nasza marka może pochwalić się rosnącym zaufaniem i zadowoleniem klientów. Oczywiście nadal utrzymujemy swoje cele i misje, a także podejmujemy się coraz to nowszych wyzwań - dlatego głęboko wierzymy w to, że firma SuperWnetrze.pl będzie rozwijała się nawet jeszcze mocniej niż dotychczas.
 

Już w poprzednich latach otrzymywaliśmy liczne nagrody, tytuły i wyróżnienia, co dowodzi temu, iż od długiego czasu jesteśmy już rozpoznawalną firmą na polskim rynku. W poprzednim roku był to ‘Konsumencki Lider Jakości 2020’ oraz tytuł ‘Dobra Marka’ uzyskany przez nas dwa lata z rzędu w 2017 oraz 2016 roku. Oprócz tego, możemy też poszczycić się kilkukrotnymi wyróżnieniami nadanymi nam przez zaufane portale, tj.: ‘Opineo’ oraz ‘Allegro’. Zobacz wszystkie nasze nagrody i certyfikaty - tutaj.

Podsumowując - jesteśmy przekonani, iż tytuł „Super Marka 2021” przyznany sklepu SuperWnetrze.pl jest zdecydowanie zasłużony. Sięgając do poprzednich lat, można stwierdzić, że sklep rozwija się dynamicznie, a wraz z tym wzrasta liczba powracających i zadowolonych klientów. Wierzymy w to, iż osoby chcące zakupić konkretny element aranżacji wnętrza do swojego domu, jeszcze bardziej przekonają się co do jakości oferowanych przez nas usług oraz produktów. Przekonaj się sam - a jesteśmy pewni, że zdobędziemy również i Twoje zaufanie!

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Jak układać żywność w lodówce? Jak układać żywność w lodówce?

  W Polsce marnuje się ok. 5 mln ton, na świecie aż 1,3 mld ton wyprodukowanej żywności rocznie (dane ONZ). Wystarczyłoby uratować 1/4 tego, co marnujemy, aby wykarmić wszystkich głodujących na świecie. Co sekundę wyrzucamy 184 bochenki chleba!

  2023/01/31 Czytaj dalej
 • Jak oczyścić powietrze w domu? Jak oczyścić powietrze w domu?

  Mój dom – moja twierdza. To miejsce, w którym możemy odpocząć i schronić się przed tym, co na zewnątrz. Łatwo założyć, że zanieczyszczenie powietrza jest problemem tylko zewnętrznym, ale to samo powietrze zawierające ślady spalin samochodowych, pyłu...

  2023/01/26 Czytaj dalej
 • Jak usunąć kamień z czajnika? Jak usunąć kamień z czajnika?

  Czajnik to rodzaj garnka, zwykle metalowego, używanego do gotowania wody. Jako jeden z najstarszych i najczęściej używanych przedmiotów kuchennych towarzyszy nam od tysięcy lat. Od brązu i żelaza po porcelanę i szkło – na przestrzeni wieków czajnik....

  2023/01/16 Czytaj dalej
 • Najlepsze metody na sprawdzenie pogody Najlepsze metody na sprawdzenie pogody

  Jak często zdarzało Ci się sprawdzać pogodę w telefonie, która okazała być się błędna? Aktualnie w prawie każdym telefonie komórkowym możemy sprawdzić temperaturę. Niestety często okazuję się zwodnicza, a my jesteśmy ubrani nadwymiar lub za zimno. Termome

  2023/01/05 Czytaj dalej
 • Jaki budzik wybrać? Jaki budzik wybrać?

  Idea budzika pojawiła się już w starożytności. Według legendy, pierwszy budzik (zegar wodny wyposażony w gwizdek) stworzył Platon około 400 r.p.n.e. W średniowiecznych Chinach przełomem były zegary ogniowe. Za sprawą przepalanych nici dany ciężar upadał

  2022/11/30 Czytaj dalej