Brabantia

Brabantia - funkcjonalność i oryginalny design w Twoim domu


Holenderska marka, której celem jest to, aby akcesoria wyposażenia domowego były nie tylko funkcjonalne, ale stały się również odpowiedzią na wizualne oczekiwania użytkowników. Od ponad 100 lat producent pomaga pięknie zaprojektowanymi produktami do zagospodarowania odpadów, prania, prasowania oraz innymi funkcjonalnymi akcesoriami stworzyć wyjątkowy klimat we wnętrzach. Artykuły Brabantii są trwałe, eleganckie i wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, przez co stają się również wyjątkowymi prezentami dla osób, które rozpoczynają życie w nowych kątach. 


Wyjątkowe kolekcje gwarancją harmonii w pomieszczeniu


Producent Brabantia znany jest z tworzenia wyjątkowych serii akcesoriów wyposażenia domowego, które zachwycą zarówno miłośnika klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. Kolekcja New Icon, to paleta stylowych koszy na śmieci, którymi doskonale uzupełnić można wyposażenie kuchenne. Minimalizm wykonania oraz różnorodność kolorów sprawia, że z pewnością znajdzie się pojemnik odpowiadający całej aranżacji pomieszczenia. Ogromne znaczenie ma również kształt i pojemność wolnostojących koszy, których w tej serii jest wiele, dlatego nawet w najmniejszej kuchni lub łazience znajdzie się miejsce na odpowiedni kosz. Warto zwrócić uwagę również na kolekcję Classic, która składa się z oryginalnych, a zarazem dyskretnych szczotek do wc i uchwytów na papier toaletowy. Wysoka jakość wykonania oraz mnogość barw sprawiają, że produkt idealnie odnajdzie się w każdej łazience lub toalecie.


Wyposażenie kuchenne tylko z Brabantią


Marka oferuje szeroką gamę użytecznych akcesoriów kuchennych nad którymi warto się skupić i zapoznać z ich możliwościami. Akcesoria do gotowania, pieczenia, odpowiednie kosze i pojemniki, produkty, które ułatwiają utrzymanie porządku oraz małe AGD - to wszystko oferuje Brabantia. Flagowymi produktami tej marki są estetyczne i higieniczne kosze na odpadki oraz bieliznę niezależnie od tego, który z przedmiotów wybierzesz masz pewność, że zakupisz solidny i wytrzymały produkt. Potrzebujesz odpowiednich pojemników do przechowywania żywności? Rozmaitość w tej kategorii asortymentów sprawia, że wybierać można nie tylko w przeznaczeniu konkretnych pojemników, takich jak na przykład chlebaki, kosze na pieczywo, puszki na kawę, lunchbox’y czy pudełka do przechowywanie suchej żywności. Można z powodzeniem wybierać konkretny materiał z jakiego wykonany został, produkt, jego kolor, rozmiar a nawet ilość dodatkowych elementów, w które został wyposażony. Torby na zakupy również powinny znaleźć swoje miejsce w kuchennej szufladzie. Codzienne sprawunki staną się łatwiejsze z trwałymi siatkami na zakupy, które Brabantia posiada w swoim asortymencie. Dzięki tak szerokiej ofercie zaopatrzyć można się we wszystko to, co niezbędne jest w kuchni. Zainwestowanie w produkty tej marki z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, w końcu Brabantia doceniana jest przez klientów na całym świecie.

}
Cena
-
Dodatkowe elementy
Materiał patelni
Przedział cenowy
Przeznaczenie
Sposób używania
Wielkość