BRABANTIA - Bo Pedal Bin - Kosz 11 l + 23 l - 2 komory - Stal matowa FPP

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Dwukomorowy kosz na śmieci marki Brabantia, to świetne rozwiązanie dla każdego, kto segreguje odpady. Kosz Bo z linii Pedal Bin jest przedmiotem użytku codziennego, który jednocześnie stanowić może ciekawy element dekoracyjny. 

 

Firma Brabantia, to przedsiębiorstwo, które działa na rynku związanym z przetwórstwem stali już od ponad stu lat. W swoich projektach łączą wieloletnie doświadczenie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkty firmy są starannie wykonane, a ich wygląd jest wynikiem pracy najlepszych projektantów. O jakości świadczy też 10 letnia gwarancja. 

 

Kosz na śmieci wykonany został ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Stal pokryto, metodą malowania proszkowego, lakierem nadającym efekt matowy. Powierzchnię śmietnika zabezpieczono specjalistyczną powłoką FPP. FPP czyli Fingerprint Proof, to powłoka, która znacznie utrudnia powstawanie zabrudzeń takich jak odciski, smugi czy im podobne. Mechanizm otwierający uruchamia się po naciśnięciu pedału, płynnie i bezszelestnie otwierając pokrywę. Wewnątrz znajdują się dwie komory - 11 litrowa i 23 litrowa, które sprawiają, że codzienna segregacja śmieci nie będzie stanowiła żadnego problemu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 12 41
Kod EAN
8710755121241
Kolekcja
Wysokość
44 cm
Długość
36,5 cm
Szerokość
54 cm
Materiał
Stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Brabantia

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.