BRABANTIA - Tasty+ - Magnetyczny timer kuchenny - Różowy

Opis produktu

Magnetyczny timer kuchenny

Minutnik został stworzony z myślą o osobach, które są zabiegane oraz cenią sobie cenny czas, porządek czy dokładność. Posiada skalę odliczania czasu DO lub OD 99 minut. Koniec czasu sygnalizowany jest donośnym, dobrze słyszalnym dźwiękiem, który na pewno usłyszysz. Dzięki niemu nie musisz kontrolować czasu, sam ci przypomni, gdy ciasto w piekarniku będzie już upieczone, a jaka będą ugotowane na twardo. Minutnik jest bardzo prosty w obsłudze. Odliczanie ustawiamy poprzez odpowiednie przekręcanie obudowy i rozpoczynamy gotowanie.

Czytelny wyświetlacz

Wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD. Wbudowany magnes w tyle urządzenia solidnie trzyma się na lodówce czy innych metalowych powierzchniach. Posiada 2 sensorowe przyciski START i RESET oraz dodatkową funkcję STOPERA, które ułatwią używanie i zwiększą funkcjonalność. W zestawie litowe baterie (CR2032 3V) oraz instrukcja obsługi.

Brabantia

Stwórz własny zestaw

Szeroka oferta narzędzi kuchennych Tasty+ pozwala na skomponowanie zestawu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Energetyczne kolory powodują chętne korzystanie z narzędzi. Wyraź swoje emocje razem z narzędziami kuchennymi Brabantia Tasty+.

Brabantia seria Tasty+

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 19 82
Kod EAN
8710755121982
Wysokość
3 cm
Długość
8 cm
Szerokość
8 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Minutniki

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie BRABANTIA - Tasty+ - Magnetyczny timer kuchenny - Różowy

Dodaj opinię
  •       Barbara

    Bardzo intuicyjny i prosty w użyciu. Eleganckie wykonanie.

    12.05.22

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.