Butelka dla dzieci BPA free 350 ml różowa w flamingi

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Bidon ION8 to praktyczna i stylowa butelka na wodę dla dzieci, wykonana z nowoczesnego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa Recyclon®. Materiał ten nie zawiera szkodliwych związków BPA i BPS oraz jest atestowany przez PZH, co gwarantuje jego bezpieczeństwo. Bidon wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, trwałością, lekkością oraz szczelnością, a zatyczka Leak Proof chroni przed rozlaniem napoju i zapewnia higienę ustnika. Butelka jest dostępna w pojemności 350 ml, co idealnie pasuje do bocznych kieszonek plecaków, czyniąc ją idealnym towarzyszem do szkoły lub na wycieczkę. Różnorodne motywy, takie jak kosmos, dinozaury, jednorożce czy zwierzaki, zachęcają do częstego korzystania z bidonu, który nie tylko spełnia swoje praktyczne funkcje, ale również stanowi modny gadżet dla najmłodszych.

 

  • Bezpieczny dla zdrowia: bidon jest wykonany z tworzywa Recyclon®, które jest bezpieczne dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych związków BPA i BPS.
  • Attestowany przez PZH: bidon został przetestowany i zatwierdzony przez Państwowy Zakład Higieny, co potwierdza jego bezpieczeństwo.
  • Doskonała jakość wykonania: bidon wyróżnia się wysoką jakością wykonania, trwałością i lekkością.
  • Szczelność: bidon posiada zatyczkę Leak Proof, która chroni przed rozlaniem napoju i zapewnia higienę ustnika.
  • Modny i stylowy design: różnorodne motywy bidonu, takie jak kosmos, dinozaury, jednorożce czy zwierzaki, sprawiają, że jest to nie tylko praktyczna butelka na wodę dla dzieci, ale również modny i stylowy gadżet.
  • Praktyczny rozmiar: bidon jest dostępny w pojemności 350 ml i idealnie pasuje do bocznych kieszonek plecaków, co czyni go idealnym towarzyszem do szkoły lub na wycieczkę.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
I8RF350PPFLAM
Kod EAN
619098086515
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty ION8
  • Butelki na wodę dla dziecka

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.