Butelka dla dzieci pop-up Campus 400ml Leopard 107410065388

Opis produktu

Cechy - Bidon dla Dzieci:

 • posiada 400 ml pojemności
 • wyróżnia go wyjątkowy design z wizerunkiem postaci z bajki
 • szczelny - posiada specjalny dziubek otwierany za pomocą przycisku
 • prosty w użytkowaniu - specjalnie z myślą o dziecku
 • lekki, kompaktowy i poręczny - dopasuje się do małej dłoni
 • do wszystkich napojów (również gorących - ale nie utrzymuje ich temperatury)
 • wyposażony w specjalny zaczep, który można zawiesić np. do plecaka
 • prosty w utrzymaniu czystości - posiada rozkręcaną zakrętkę i można go myć w zmywarce

Bidon dla Dzieci Zwierzątka

Poszukujesz dla swojego dziecka - wyjątkowej i praktycznej butelki, z której zadowolone będzie korzystało każdego dnia w szkole, na podwórku, czy też w podróży? Jeśli tak - jesteś w doskonałym miejscu! Holenderska marka Mepal zaprojektowała specjalną serię produktów, wraz ze staranną troską o tych najmłodszych. Wśród nich znajduje się również: Bidon dla Dzieci Zwierzątka.

termobutelka

Z myślą o dzieciach

Zdecydowanie największą zaletą bidonu jest dostosowane do potrzeb i umiejętności młodego użytkownika. Bidon dla dzieci marki Mepal to lekki, poręczny i wyjątkowo praktyczny produkt. Pojemna butelka z bajkowym wzorem zwierzątek to doskonały wybór dla każdego malucha uwielbiającego ten popularny serial. Dzięki wyposażeniu w specjalny zaczep, bidon dla dzieci można zawiesić do plecaka szkolnego, czy też torby.

Wygoda użytkowania

Butelka wyposażona jest w szczelny dzióbek, który otwierany jest za pomocą przycisku. Bidon dla dzieci marki Mepal, przystosowany został do wszystkich napojów, włącznie z gorącymi - natomiast nie podtrzymuje ich temperatury. Butelka ta jest doskonałym zamiennikiem jednorazowych, plastikowych butelek kupowanych w sklepach spożywczych. Zaopatrzenie się w trwały bidon, pomaga zaoszczędzić fundusze, a także chronić środowisko.

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

Mepal - Holenderska Marka

Mepal to należąca do światowej czołówki holenderska firma specjalizująca się w produkcji inteligentnego wyposażenia do przechowywania żywności. Mepal wyróżnia się tworzeniem produktów pełnych mądrych i przemyślanych pomysłów. Stosowane przez tę markę rozwiązania,  czynią życie łatwiejszym i bardziej beztroskim.

mepal logo

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
107410065388
Kod EAN
8720294000105
Wysokość
18.4 cm
Długość
6.4 cm
Szerokość
7 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne ABS
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Mepal
 • Polecamy
 • Inne Bidony dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.