Butelka flip-up Campus 500ml czerwona 107452070100

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Cechy - Butelka na Wodę Mepal:

 • kolor: czerwony
 • posiada 500 ml pojemności
 • jest lekka i poręczna
 • posiada praktyczną pętelkę - dzięki czemu można wygodnie ją przenosić, czy też wieszać na rowerze
 • przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci
 • składa się z trzech części: przezroczystego pojemnika na wodę, praktycznego paska do trzymania oraz nakrętki z dziubkiem
 • nadaje się do mycia w zmywarce, jest rozkręcana
 • butelka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych

Butelka na Wodę 0,5

Butelka na wodę 0,5 litra wyróżnia się swoim subtelnym, lecz bardzo estetycznym i stylowym wyglądem. Posiada ozdobny pasek, który dodatkowo uniemożliwia ześlizgiwanie się butelki z dłoni. Co więcej, dzięki silikonowemu uchwytowi możesz ją przenosić ze sobą na siłownie, na spacer, do pracy, czy też na wycieczki!

Wygoda użytkowania

Butelka wyposażona jest w specjalną końcówkę, która po podniesieniu umożliwia napicie się. Ruchomy dziobek butelki połączony został z wygodną słomką, co dodatkowo zwiększa łatwość i wygodę użytkowania butelki. Ponadto, posiada również praktyczną rączkę, ułatwiającą jej trzymanie lub przymocowanie do torby czy plecaka.

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

mepal logo

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania  i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w  stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego  użytku: super poręczne,  wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne  pomysły, oparte na życzeniach klientów!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
107452070100
Kod EAN
8711269999784
Wysokość
22.2 cm
Długość
6.4 cm
Szerokość
7 cm
Materiał
Silikon, tworzywo sztuczne ABS, tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Mepal
 • Polecamy
 • Inne Bidony dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.