Butelka na wodę 500ml Campus niebieska 107450014300

Opis produktu

Cechy - Butelka na Wodę Mepal:

 • kolor: niebieski
 • posiada 500 ml pojemności
 • jest lekka i poręczna
 • butelka została wykonana z materiałów wolnych od szkodliwego BPA: tworzywa sztucznego ABS oraz tworzywa sztucznego PCTG
 • posiada praktyczny uchwyt - dzięki czemu można wygodnie ją przenosić, czy też wieszać na rowerze
 • przeznaczono zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci
 • składa się z trzech części: przezroczystego pojemnika na wodę, praktycznego i stylowego paska do trzymania oraz nakrętki z dziubkiem
 • nadaje się do mycia w zmywarce
 • butelka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych

Butelka na Wodę 0,5

Butelka na wodę 0,5 litra wyróżnia się swoim subtelnym, lecz bardzo estetycznym i stylowym wyglądem. Posiada ozdobny pasek, który dodatkowo uniemożliwia ześlizgiwanie się butelki z dłoni. Co więcej, dzięki silikonowemu uchwytowi możesz ją przenosić ze sobą na siłownie, na spacer, do pracy, czy też na wycieczki!

Zdrowa Butelka na wodę

Zdrowa butelka na wodę została wykonana z nieszkodliwych dla zdrowia materiałów wolnych od BPA, tj.: tworzywo sztuczne ABS i tworzywo sztuczne PCTG. Nie wchodzi ona w reakcje z wlewanymi do niej napojami. Ponadto, butelka na wodę jest prosta w utrzymaniu czystości - bez problemu umyjesz ją w zmywarce.

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

mepal logo

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania  i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w  stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego  użytku: super poręczne,  wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne  pomysły, oparte na życzeniach klientów!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
107450014300
Kod EAN
8711269949659
Wysokość
22,2 cm
Długość
6,4 cm
Szerokość
7 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne PCTG
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Mepal
 • Inne Butelki na wodę

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.