Butelka termiczna dla dziewczynki do szkoły 320 ml różowa

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Bidon termiczny to praktyczne i wygodne naczynie, które pozwala na utrzymanie temperatury napojów przez długi czas. Dzięki zastosowaniu silikonowych uszczelek, butelka jest szczelna i chroni przed przeciekaniem. Blokada uniemożliwia przypadkowe otwarcie się butelki w torbie czy plecaku, a jednocześnie umożliwia łatwe otwieranie jedną ręką. Szeroka szyjka ułatwia wypełnianie butelki wodą i dodawanie kostek lodu lub owoców, a odpowietrznik zapewnia swobodny przepływ płynu podczas picia. Butelka wykonana jest z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa, wolnego od BPA, BPS oraz aktywności estrogenowej i androgenowej. Wygodny ustnik znajduje się przy krawędzi butelki, co ułatwia picie bez zadzierania głowy. Wieczko butelki chroni ustnik przed zanieczyszczeniem, a wymienne uszczelki i pokrywki umożliwiają przedłużenie żywotności butelki. Butelka może być gorąca po wlewie wyjątkowo gorących napojów, więc należy zachować ostrożność. Butelka jest łatwa do recyklingu i przy jej produkcji wykorzystuje się biomateriały, co obniża emisję CO2.

 

 • Higieniczna i bezzapachowa: dzięki temu, że butelka jest higieniczna i nie posiada zapachów, można w niej przechowywać różnego rodzaju napoje bez obawy o ich zapach czy smak.
 • Lekka: butelka jest lekka i łatwa do przenoszenia, co czyni ją idealnym narzędziem do ćwiczeń fizycznych czy wycieczek.
 • Odporna na uderzenia: dzięki temu, że butelka jest odporna na uderzenia, można ją bezpiecznie przenosić w plecaku czy torbie bez obawy o jej uszkodzenie.
 • Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C: butelka jest uniwersalna i można w niej przechowywać zarówno gorące, jak i zimne napoje w szerokim zakresie temperatur.
 • Wieczko zabezpiecza ustnik przed zanieczyszczeniem: dzięki wieczku zabezpieczającemu ustnik przed zanieczyszczeniem, butelka pozostaje higieniczna i bezpieczna do picia.
 • Pokrywka typu flip-top jest łatwa w użyciu, możesz napić się, używając tylko jednej ręki: butelka jest praktyczna i łatwa w użyciu, co czyni ją idealnym narzędziem do picia w podróży czy podczas aktywności fizycznej.
 • Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem: dzięki temu, że butelka posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem, nie ma obawy o rozlanie się płynu w torbie czy plecaku.
 • Łatwa do przenoszenia dzięki uchwytowi: uchwyt pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie butelki oraz jej zawieszenie na plecaku czy torbie.

 

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
I8TS320ROSEB
Kod EAN
619098087611
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty ION8
 • Polecamy
 • Butelki termiczne dla dzieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.