Chlebaki kuchenne duże

Chlebaki kuchenne duże to bez wątpienia postawa w każdej kuchni. Nie ma nic gorszego, niż moment przywiezienia ciepłych bułek i chrupiącego chleba, których nie ma gdzie schować , ze względu na zbyt mały chlebak. W naszym sklepie znajdziesz duże chlebaki od różnych globalnych producentów, ergonomicznych kształtach i ciekawych barwach. Jeżeli Twój chlebak nie sprawdza Ci się i chętnie wymieniłbyś go na nowy model, sprawdź duże chlebaki dostępne poniżej. 

Wyniki filtrowania: Rozmiar: Duże

Dlaczego warto wybrać duży chlebak?  

 

Są różne sposoby na to, aby przechowywać pieczywo. Można trzymać je w lnianych woreczkach, w szafce lub lodówce, jednak najbardziej znanym i popularnym przedmiotem do przechowywania pieczywa jest chlebak. Nowoczesne chlebaki zaprojektowane są w ten sposób aby cyrkulacja powietrza wewnątrz pojemnika została na wysokim poziomie, dzięki czemu w środku nie zbiera się wilgoć, a co za tym idzie- na chlebie nie pojawia się pleśń. Najistotniejszą sprawą jest jednak rozmiar pojemnika. Duży czy mały najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni? Rozmiar ma znaczenie przede wszystkim jeśli weźmie się pod uwagę ile osób liczy gospodarstwo domowe. Kupując codziennie duże ilości pieczywa trzeba na uwadze mieć, że sprawdzi się w takiej sytuacji tylko duży chlebak. Przed zakupem istotne jest także miejsce, w którym postawiony ma być pojemnik na pieczywo. Chlebak duży będzie zajmował sporo miejsca, w SuperWnetrze znaleźć można pojemniki na pieczywo nawet o długości 45 cm, przechowywanie więc dwóch bochenków i dodatkowych bułek nie będzie stanowiło problemu.

 

Duże chlebaki w asortymencie SuperWnetrze

 

Szeroki wybór dużych chlebaków w ofercie sklepu gwarantuje znalezienie tego idealnego. Wybranie odpowiedniego chlebaka wydawałoby się łatwą decyzją, jednak wbrew pozorom wcale tak nie jest. Szeroka gama asortymentu sprawia, że można się trochę pogubić. Do wyboru nie tylko są odpowiednie kształty i kolory. Ważną kwestią jest także materiał, więc jaki wybrać? Ceramiczny, plastikowy, stalowy, a może bambusowy? Każdy rodzaj tworzywa ma swoje wady i zalety. Duże chlebaki wykonane ze stali są najpopularniejsze, są wygodne w czyszczeniu oraz odporne na zarysowania i uszkodzenia, ich naturalny, srebrny kolor sprawia, że wyglądają bardzo elegancko. Pojemnik drewniany znany był już naszym mamom i babciom, piękny, naturalny surowiec dobrze wpisze się w każde wnętrze, mają też zazwyczaj stosunkowo niską cenę. Chlebak duży ceramiczny lub porcelanowy odporny jest na korozję i wygląda niesamowicie elegancko, występuje w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Pamiętać jednak należy, że tego rodzaju chlebaki nie są odporne na  stłuczenia. Pojemnik bambusowy za to jest inwestycją na długie lata, odporny jest na wilgoć i uszkodzenia.  

 

Czym jeszcze zaskoczyć może chlebak duży?

 

Producenci, których pojemniki na pieczywo znajdują się w asortymencie sklepu zadbali o to, by ich produkty wyróżniały się zarówno stylem, jak i atrakcyjnymi dodatkami. Jedną z wyjątkowych zalet dużych chlebaków jest to, że pojemniki w niektórych kolekcjach wyposażone zostały w pokrywki, które sprawdzą się doskonale jako deski do krojenia. Chlebak powinien być także uzupełnieniem całości aranżacji kuchni. W SuperWnetrze znajdują się chlebaki duże, które doskonale wpiszą się w skandynawskie, tradycyjne, retro czy nowoczesne kuchnie. Znane i cenione marki, taki jak Brabantia, Kela, Wesco czy Fl1 są gwarancją wyrobów trwałych i niezawodnych, a ich atrakcyjność wizualna sprawia, że każda kuchnia w nie wyposażona będzie posiadała indywidualny charakter.