Czajnik elektryczny 1,5L WK 62 Graef czarny

Opis produktu

Czajnik elektryczny WK 62 Graef to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika herbaty i kawy. Posiada pojemność 1,5 litra, co pozwala na przygotowanie większej ilości napoju. Włącznik z lampką kontrolną oraz wskaźnik poziomu napełnienia ułatwiają użytkowanie urządzenia. Pokrywa otwierana przyciskiem oraz wyjmowany filtr wapienny ułatwiają czyszczenie i konserwację czajnika.

Jedną z najważniejszych zalet tego czajnika jest automatyczne wyłączanie po zakończeniu gotowania, co zapobiega przegrzaniu i oszczędza energię. Dodatkowo, czajnik posiada wyłącznik Lift-off, który odcina zasilanie w przypadku podniesienia czajnika w trakcie procesu gotowania.

Czajnik jest łatwy w obsłudze, a jego podstawa zasilająca jest obrotowa, co umożliwia łatwe przesuwanie i umieszczenie czajnika w dowolnym miejscu. Wymiary czajnika wynoszą 230 x 147 x 255 mm, a jego moc wynosi 2150 W. Czarny kolor czajnika wprowadza elegancki wygląd do każdej kuchni.

  • Łatwość użycia - czajnik posiada przyciskowy otwieracz pokrywy oraz wskaźnik poziomu wody, co ułatwia jego obsługę.
  • Bezpieczeństwo - automatyczne wyłączenie czajnika po zakończeniu gotowania oraz funkcja wyłącznika Lift-off chronią przed niebezpieczeństwem przegrzania i pożarem.
  • Łatwe czyszczenie - czajnik posiada wyjmowany filtr wapienny, który ułatwia utrzymanie czystości urządzenia.
  • Szybkość gotowania - moc 2150 W zapewnia szybkie nagrzanie wody, co jest przydatne w sytuacjach, gdy zależy nam na czasie.
  • Estetyczny wygląd - czarny kolor i kompaktowe wymiary sprawiają, że czajnik dobrze prezentuje się w każdej kuchni.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
Z000609
Kod EAN
4001627009540
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty GRAEF
  • Inne Czajniki elektryczne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.