Czajnik elektryczny 1,7l Alessi czarny

Opis produktu

Oryginalny czajnik elektryczny  

Poszukujesz oryginalnego czajnika elektrycznego? Jeśli tak to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Uznana włoska marka Alessi zaprojektowała wyjątkową kolekcję Plisse - czajników elektrycznych wyróżniających się swoim oryginalnym wyglądem oraz solidnym wykończeniem. Jednym z nich jest również oryginalny czajnik elektryczny w kolorze czarnym.

Praktyczny oryginalny czajnik

Oryginalny czajnik elektryczny został zaprojektowany przez włoskiego artystę Michele’a De Lucchi. Design jest wyrażeniem osobistego zamiłowania projektanta do świata rzeźby oraz rękodzieła. Czajnik został wykonany z termoplastycznej żywicy, co sprawia, że jest naprawdę wytrzymały. Posiada filtr przeciwkamieniowy, który zapewnia czystość przechowywanej w nim wody. Dodatkowo, czajnik jest wyposażony w zabezpieczenia, które sprawiają, że po osiągnięciu temperatury wrzenia - wyłącza się automatycznie. Co więcej, gdy jest w nim zbyt mało wody - oryginalny czajnik elektryczny podobnie się wyłącza.

Cechy oryginalnego czajnika elektrycznego

  • wytworzony z wytrzymałego materiału - termoplastycznej żywicy
  • posiada filtr przeciwkamieniowy - dzięki czemu przechowywana w nim woda jest czysta
  • wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia przed spaleniem - automatycznie wyłącza się w momencie, w którym jest w nim za mało wody - oraz po tym, kiedy osiąga ona temperaturę wrzenia
  • posiada oryginalny design - został zaprojektowany przez wybitnego włoskiego artystę Michele’a De Lucchi
  • posiada wygodną rączkę, która uniemożliwia wyślizgnięcie się z dłoni
  • posiada czarny uniwersalny kolor -  dzięki czemu dopasuje się do niemalże każdego kuchennego wnętrza
  • posiada pojemność 1,7 l

Alessi - marka włoskiego projektanta

Marka Alessi została założona przez włoskiego projektanta Giovanniego Alessiego w 1921 roku. Od początku główna siedziba Alessi znajdowała się w mieście Omegna, we Włoszech i tak też zostało po dzień dzisiejszy. Alessi to wysokiej klasy marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu domowego, zwłaszcza akcesoriów kuchennych - które cieszą się ogromem zadowolonych użytkowników na całym świecie!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
MDL06 B
Kod EAN
8003299429806
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Alessi
  • Inne Czajniki elektryczne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.