Czajnik elektryczny 1l Plisse Alessi czarny

Opis produktu

Czajnik elektryczny Plisse zaprojektowany przez Michele'a De Lucchi jest funkcjonalnym i designerskim urządzeniem. Wykonany jest z termoplastycznej żywicy i posiada filtr przeciwko osadzaniu się kamienia. Czajnik wyłącza się automatycznie po osiągnięciu temperatury wrzenia oraz gdy w nim jest za mało wody. Jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych: czerwonej, szarej, białej i czarnej matowej. Seria Plisse składa się z praktycznych urządzeń elektrycznych, takich jak toster, wyciskarka do cytrusów, czajnik elektryczny lub blendery, zaprojektowanych przez Michele De Lucchi. Produkty te cechują się ciekawą, plisowaną fakturą i są wykonane z tworzywa sztucznego, żywicy termoplastycznej, szkła oraz stali nierdzewnej. Czajnik ma pojemność 1l i wymiary: szerokość 21cm, wysokość 20cm, długość 16cm. Produkty z serii Plisse są funkcjonalne, designerskie i nadają wnętrzu wyrafinowania i lekkości.

 • Funkcjonalny design: Czajnik łączy funkcjonalność i niesamowite wzornictwo, co sprawia, że jest on wyjątkowym dodatkiem do każdej nowoczesnej kuchni. Wzornictwo inspirowane jest złożoną kartką papieru w wachlarz, a trójwymiarowy kształt przypomina także sukienkę haute couture.
 • Wysoka jakość wykonania: Czajnik został wykonany z termoplastycznej żywicy oraz posiada filtr przeciwkamieniowy. Jest to trwały i odporny materiał, który zapewnia długotrwałe użytkowanie.
 • Filtr przeciwkamieniowy: Wewnętrzna wkładka filtra przeciwkamieniowego zapobiega gromadzeniu się kamienia w czajniku, co przedłuża jego żywotność i zapewnia lepszą jakość herbaty lub kawy.
 • Automatyczne wyłączanie: Czajnik wyłącza się automatycznie po osiągnięciu temperatury wrzenia, co jest bardzo praktyczne i bezpieczne.
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Urządzenie zabezpieczające wyłącza czajnik jeśli jest w nim za mało wody, co chroni urządzenie przed uszkodzeniem.
 • Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych: Czajnik jest dostępny w czerwonej, szarej, białej i czarnej matowej wersji kolorystycznej, co umożliwia wybór produktu pasującego do indywidualnych preferencji.
 • Pojemność: Czajnik ma pojemność 1 litra, co jest wystarczające do zaparzenia herbaty lub kawy dla kilku osób.
 • Łatwość obsługi: Czajnik jest łatwy w obsłudze, co sprawia, że jest to praktyczne urządzenie do codziennego użytku.
 • Estetyka: Design czajnika jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny i oryginalny, co sprawia, że jest to również piękny element dekoracyjny kuchni.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
MDL06/1 B
Kod EAN
8003299439577
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Alessi
 • Inne Czajniki elektryczne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.