Czajnik elektryczny Pro Zwilling Enfinigy - Czarny

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Czajnik elektryczny Zwilling  

Poszukujesz sprawdzonego czajnika elektrycznego, który posłuży Ci na wiele lat? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Uznana niemiecka marka Zwilling, która powstała w 1973 roku, zaprojektowała czajniki elektryczne w eleganckim stylu odznaczające się swoją niezwykłą solidnością. 

Czajnik elektryczny Zwilling - cechy:

 • 7 programów dla zapewnienia idealnej temperatury kawy, herbaty oraz posiłków dla niemowląt
 • Praktyczna funkcja utrzymania temperatury gwarantująca zachowanie ciepła wody przez 30 minut
 • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę wewnątrz naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
 • czajnik elektryczny Zwilling posiada 70-stopniowe otwarcie, które uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą
 • Bezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
 • Filtr antywapienny częściowo wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
 • Wyjątkowo odporna specjalna wysokiej jakości powłoka

Czajnik elektryczny Zwilling - solidne wykonanie

Nowoczesne urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem, ale przede wszystkim niezwykłą funkcjonalnością. Czajnik z funkcją ustawiania temperatury oferuje 7 różnych programów, które wybrać można za pomocą 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki temu to 1850-watowe naczynie zawsze osiąga temperaturę idealną do przygotowania kawy, herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt. Dzięki wbudowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę nawet przez 30 minut. Dwuścienna obudowa z izolacją termiczną zatrzymuje ciepło wewnątrz, będąc jednocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o pojemności 1,5 l wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej jest szczególnie łatwy w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, gwarantuje szczególnie dobry smak. Z gorącą wodą nie ma żartów. Idealnie dopasowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co zapobiega rozlaniu wody nawet, gdy dzbanek się przewróci. 

Zwilling - niemiecka jakość  

Zwilling J.A. Henckels powstał w 1731 roku, co stanowiło przełom w sposobie gotowania w Europie. Marka Zwilling słynie ze swoich noży i naczyń - w wysokiej, niemieckiej jakości. Produkty Zwilling sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom - w tym również profesjonalnym kucharzom. Akcesoria kuchenne marki Zwilling sprawdzają się od lat w wielu domach na całym świecie.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
53006-002-0
Kod EAN
4009839537172
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Zwilling
 • Inne Czajniki elektryczne

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 4 opinie

Opinia o produkcie Czajnik elektryczny Pro Zwilling Enfinigy - Czarny

Dodaj opinię
 •       Malgorzata

  Czajnik bardzo elegancki, dobrze wykonany

  18.01.22
 •       Magda

  Fantastyczny czajnik, design klasa, trochę głośny jak dla mnie, ale długo trzyma ciepło i tym nadrabia :) Dla mnie piękny !

  13.12.21
 •       Ewa

  Zalety: Wygląd super. Cichy i wygodny. Wady: brak zewn miernika wody przez co można uruchomić czajnik bez wody (sprawdzone w praktyce). Włączenie wymaga przytrzymania przycisku start a następnie przycisku temperatury.

  26.11.21
 •       Ryszard Sokołowski

  Super

  03.03.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.