Czajnik elektryczny Pro Zwilling Enfinigy - Czarny

Opis produktu

Czajnik elektryczny Zwilling  

Poszukujesz sprawdzonego czajnika elektrycznego, który posłuży Ci na wiele lat? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Uznana niemiecka marka Zwilling, która powstała w 1973 roku, zaprojektowała czajniki elektryczne w eleganckim stylu odznaczające się swoją niezwykłą solidnością. 

Czajnik elektryczny Zwilling - cechy:

 • 7 programów dla zapewnienia idealnej temperatury kawy, herbaty oraz posiłków dla niemowląt
 • Praktyczna funkcja utrzymania temperatury gwarantująca zachowanie ciepła wody przez 30 minut
 • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę wewnątrz naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
 • czajnik elektryczny Zwilling posiada 70-stopniowe otwarcie, które uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą
 • Bezspoinowy dzbanek z nierdzewnej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
 • Filtr antywapienny częściowo wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
 • Wyjątkowo odporna specjalna wysokiej jakości powłoka

Czajnik elektryczny Zwilling - solidne wykonanie

Nowoczesne urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem, ale przede wszystkim niezwykłą funkcjonalnością. Czajnik z funkcją ustawiania temperatury oferuje 7 różnych programów, które wybrać można za pomocą 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki temu to 1850-watowe naczynie zawsze osiąga temperaturę idealną do przygotowania kawy, herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt. Dzięki wbudowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę nawet przez 30 minut. Dwuścienna obudowa z izolacją termiczną zatrzymuje ciepło wewnątrz, będąc jednocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o pojemności 1,5 l wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej jest szczególnie łatwy w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, gwarantuje szczególnie dobry smak. Z gorącą wodą nie ma żartów. Idealnie dopasowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co zapobiega rozlaniu wody nawet, gdy dzbanek się przewróci. 

Zwilling - niemiecka jakość  

Zwilling J.A. Henckels powstał w 1731 roku, co stanowiło przełom w sposobie gotowania w Europie. Marka Zwilling słynie ze swoich noży i naczyń - w wysokiej, niemieckiej jakości. Produkty Zwilling sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom - w tym również profesjonalnym kucharzom. Akcesoria kuchenne marki Zwilling sprawdzają się od lat w wielu domach na całym świecie.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
53006-002-0
Kod EAN
4009839537172
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Zwilling
 • Inne Czajniki elektryczne

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 4 opinie

Opinia o produkcie Czajnik elektryczny Pro Zwilling Enfinigy - Czarny

Dodaj opinię
 •       Malgorzata

  Czajnik bardzo elegancki, dobrze wykonany

  18.01.22
 •       Magda

  Fantastyczny czajnik, design klasa, trochę głośny jak dla mnie, ale długo trzyma ciepło i tym nadrabia :) Dla mnie piękny !

  13.12.21
 •       Ewa

  Zalety: Wygląd super. Cichy i wygodny. Wady: brak zewn miernika wody przez co można uruchomić czajnik bez wody (sprawdzone w praktyce). Włączenie wymaga przytrzymania przycisku start a następnie przycisku temperatury.

  26.11.21
 •       Ryszard Sokołowski

  Super

  03.03.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.