Dekorowanie ciast i tortów

(123)

Dekorowanie ciast i tortów jest drugim, równie ważnym jak pieczenie, etapem tworzenia pysznych i udanych wypieków. W sklepie SuperWnetrze.pl dostępne są akcesoria i przybory, które nie tylko znacznie usprawnią ten proces, ale i pozwolą cieszyć się słodkościami rodem z profesjonalnych cukierni w domowym zaciszu. Do dekoracji ciast i tortów zdecydowanie możemy polecić kilka naszych bestsellerów. Jakich? Sprawdź poniżej wszystkie nasze propozycje, a z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

 

Obramowywanie, lukrowanie, glazurowanie…
Tylki gwintowane brytyjskiej firmy Tala, wykonane z chromowanego mosiądzu, posiadają końcówki o różnej średnicy i profilu. Przy ich pomocy możliwym będzie uzyskanie szerokiej gamy efektów dekoracyjnych. Tylki gwintowane zapewnią naszym wypiekom piękny wygląd i sprawią, że każdemu tortowi lub ciastu będziemy mogli nadać osobisty charakter.  Spośród tylu przyborów do dekoracji, z pewnością polecić możemy zestaw do pieczenia i dekorowania makaroników Mastrad, który pozwoli na przygotowanie obłędnych ciasteczek!

 

Szablony, stemple, zestawy do dekoracji…
W ofercie sklepu SuperWnetrze.pl znajduje się duży wybór rozmaitych: szablonów do dekoracji wypieków, lukru bądź kawy (np. cappuccino); stempli do ciastek czy świeczek na tort. Dostępne są także w większych zestawach, dzięki którym nie będziemy musieli kupować z osobna każdego przyboru do dekoracji. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zestaw do dekoracji ciast Cuisipro, w którym odnajdziemy dwa dekoratory, szpatułkę do ciasta oraz wykrawacz do wycinania środków.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów