Domek narzędziowy darwin 4x6 : kolor - wood brown

Opis produktu

Prezentujemy Ci wszechstronny domek narzędziowy Darwin 4x6 w eleganckim kolorze wood brown. Ten praktyczny domek ogrodowy doskonale sprawdzi się jako schowek na narzędzia i akcesoria ogrodowe. Wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego tworzywa imitującego drewniane panele, ten produkt oferuje wiele korzyści.

Oto główne zalety domku narzędziowego Darwin 4x6:

  • Praktyczne przeznaczenie: Ten domek ogrodowy został zaprojektowany specjalnie do przechowywania narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Dzięki odpowiednim wymiarom, dostęp do narzędzi jest wygodny, a schowek pozwala utrzymać porządek w Twoim ogrodzie.
  • Wytrzymałe tworzywo: Domek narzędziowy Darwin 4x6 wykonany jest z wodoodpornego tworzywa, które imituje naturalne drewniane panele. To sprawia, że jest odporny na warunki atmosferyczne, jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Możesz mieć pewność, że Twój sprzęt pozostanie suchy i chroniony.
  • Niskie wymagania konserwacyjne: Tworzywo imitujące drewno nie wymaga takiej samej intensywnej konserwacji jak prawdziwe drewno. Nie musisz malować ani impregnować domku, co znacznie ułatwia jego utrzymanie w dobrym stanie.
  • Łatwy montaż: Domek narzędziowy Darwin 4x6 jest łatwy do złożenia dzięki prostemu systemowi montażu. Wszystkie niezbędne elementy są dołączone, a instrukcja krok po kroku ułatwia proces budowy.
  • Estetyczny wygląd: Kolor wood brown nadaje domkowi narzędziowemu Darwin 4x6 naturalny i przyjemny wygląd, który doskonale komponuje się z otoczeniem ogrodu. Doda on elegancji i stylu Twojej przestrzeni.

Wybierz domek narzędziowy Darwin 4x6, aby cieszyć się praktycznym i estetycznym schowkiem na narzędzia i akcesoria ogrodowe. Jego wytrzymała konstrukcja i wodoodporne tworzywo gwarantują długotrwałe zastosowanie i ochronę Twojego sprzętu ogrodowego."

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BK-007933
Kod EAN
7290112632708
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Allibert
  • Inne Domki narzędziowe

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.