Doniczka na zioła Hydro Herb biała 108615030600

Opis produktu

Doniczka na Zioła do Kuchni

Marzysz o tym, aby przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki z dodatkiem świeżych ziół? Jeśli tak - umożliwi Ci to specjalna doniczka stworzona w ten sposób, abyś mógł pielęgnować w niej najrozmaitsze przyprawy bezpośrednio ze swojej kuchni! Doniczka posiada kolor biały.

 

Sprawdź też: Nożyce do Ziół.

Doniczka z Systemem Nawadniania

Doniczka na Zioła, została wyposażona w specjalny, bawełniany sznureczek, co umożliwia pobór odpowiedniej ilości wody przez zasadzone w niej rośliny. System nawadniania sprawdza się doskonale w praktyce, dlatego o ten aspekt możesz być spokojny!

Świeże Zioła w Twojej Kuchni

Doniczka na Zioła zaprojektowana została specjalnie z myślą o wygodnej pielęgnacji ziół w celu szybkiego przygotowania zdrowego posiłku. Dzięki doniczce na zioła, możesz cieszyć się kwitnącymi roślinami z kuchni oraz niemal z każdego miejsca w Twoim domu.

Stylowy Wygląd

Doniczka na Zioła, cechuje się stylowym wyglądem, przez co świetnie prezentuje się na parapetach kuchennego wnętrza i nie tylko. Posiada uniwersalny biały kolor, dzięki czemu wpasuje się niemal do każdej aranżacji.

 

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania  i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w  stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego  użytku: super poręczne,  wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne  pomysły, oparte na życzeniach klientów!

mepal logo

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
108615030600
Kod EAN
8711269873305
Wysokość
14,5 cm
Długość
21 cm
Szerokość
13,5 cm
Materiał
Melamina
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Mepal
  • Inne Doniczki i osłonki

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Doniczka na zioła Hydro Herb biała 108615030600

Dodaj opinię
  •       Kasia

    Bardzo ładna i spełnia swoją rolę.

    13.10.21

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.