Dozownik do mydła 350ml Kela Natura

Opis produktu

Dozownik niemieckiej marki Kela z kolekcji Natura, idealnie wpasuje ię do wnętrz w stylu scandi lub bogo. Pojemnik został wykonany z ceramiki oraz drewna bambusowego, które doskonale wpasuje się w łazienki w których przeważają motywy roślinne. Taki materiał wyróżnia dozownik na tle innych modeli dostępnych na rynku oraz nadaje mu świeżego wyglądu. Łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu - wystarczy przetrzeć zwilżoną szmatką. Pojemnik składa się z głównej części oraz pompki.  W celu wydobycia mydła ze środka należy nacisnąć srebrną pompkę dozownika. Można przechowywać w nim mydło do rąk, płyn do kąpieli, szampon do włosów czy płyn do mycia naczyń. Konstrukcja dozownika została oparta na modelu walca, dzięki czemu nie posiada on ostrych krawędzi i jest bezpieczny także przy używaniu przez dzieci.Pięknie komponuje się z meblami wykonanymi z drewna oraz białego tworzywa.  

Dokładne wymiary to wysokość 17,5 cm, średnica 8 cm oraz pojemność 350 ml. Wypróbuj dozownik z kolekcji Natura, gwarancja obejmuje 24 miesiące, dzięki czemu możesz dokładnie sprawdzić jego możliwości. Dopasuj go do innych akcesoriów w twojej łazience oraz kuchni lub zakup nowe z tej samej kolekcji.  

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
KE-18596
Kod EAN
4025457185960
Kolekcja
Natura
Wysokość
17,5 cm
Średnica
8 cm
Pojemność
350 ml
Materiał
ceramika
drewno bambusowe
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Kela
  • Inne Dozowniki do mydła

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Dozownik do mydła 350ml Kela Natura

Dodaj opinię
  •       Anna

    Zamówiony o dostarczony dozownik do mydła dotarł bez przeszkód w stanie nienaruszonym. Jest to produkt bardzo dobrej jakości, całkowicie spełniający moje oczekiwania. Zamówienie zrealizowano sprawnie i szybko. Polecam ten produkt i ten sklep.

    28.05.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.