Dozownik na mydło 200ml Kela Fillis drewno orzech

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Dozownik na mydło Kela z kolekcji Fillis wyróżnia się na tle innych dozowników dzięki materiałowi z jakiego został wykonany. Do wykończenia użyto tworzywa sztucznego imitującego drewno orzechowe najwyższej jakości. Dodaje to ekskluzywnego smaku oraz naturalnego elementu, który w ostatnich czasach cieszy się dużą popularnością. Ten typ dozownika sprawdzi się w łazience, gdzie przeważa duża ilość motywów roślinnych. Dodatkowo użyty chromowany cynk oraz tworzywo sztuczne w pompce daje gwarancje, że dozownik nie zniszczy się przy nacisku, podczas wydobywania mydła na rękę. Kiedy dozownik się zakurzy lub zabrudzi, wystarczy przetrzeć go zwilżoną szmatką. Gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości.  

Dokładne wymiary to: wysokość 15 cm, średnica 7,5 cm, pojemność 200ml. Dozownik ma formę stojącą. Nie jest przeznaczony do mocowania na ścianie.  

Zachęcamy również do obejrzenia innych produktów z kolekcji Fillis i dopasowania wszystkich akcesoriów łazienkowych do jednej kolekcji. Gwarancja obejmuje 24 miesiące.  

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
KE-22672
Kod EAN
4025457226724
Kolekcja
Fillis
Wysokość
15 cm
Pojemność
200 ml
Materiał
stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Kela
  • Inne Dozowniki do mydła

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Dozownik na mydło 200ml Kela Fillis drewno orzech

Dodaj opinię
  •       Ninka

    Elegancki, starannie wykonany, dekoracyjny i funkcjonalny dozownik. Cieszy oko, ale co najwaniejsze spenia swoja funkcje.

    11.01.18

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.