Dozowniki do mydła bezdotykowe

Dozownik na mydło bezdotykowy to hit tego roku. Dlaczego? Ten typ dozownika wyróżnia głównie brak konieczności dotykania go. Działanie jest proste - wystarczy podłożyć rękę pod czujnik i mydło samo wylatuje. Nie musimy dodatkowo naciskać pompki, na której często znajdują się bakterie, których naszego oko nie widzi. W sklepie SuperWnetrze marki, które w swojej ofercie mają dozowniki na mydło bezdotykowe to Sumplehuman oraz Umbra. Dwóch producentów odeszło od klasycznych dozowników na mydło w płynie i wprowadziło do prostego akcesorium dodatek technologiczny, które jest aktualnie uwielbiany. Doskonale sprawdzi się zarówno w łazience jak i kuchni. Będzie odpowiedni również na płyn do dezynfekcji rąk. Koniecznie sprawdź naszą ofertę dozowników do mydła bezdotykowych już dziś! Gwarantujemy, że zachęcą Ciebie lub Twoje dzieci do częstszego mycia rąk.

Wyniki filtrowania: Sposób używania: Bezdotykowe

Dozownik na mydło bezdotykowy - czy warto go kupić?

 

W naszym sklepie online superwnetrze.pl znajdziesz designerskie dozowniki na mydło bezdotykowe oraz działające za pomocą pompki. Kupisz u nas różne wielkości i kształty,  co gwarantuje udane zakupy. Który model wybierasz – czarny dozownik na mydło w płynie  czy może w kolorze srebrnym? Wiele typów bezdotykowych pojemników na mydło,  dostępnych u nas możesz używać nie tylko w łazience. Większość z nich z powodzeniem  spełnia swoją rolę w kuchni czy małym WC.  Uwaga - znamy sposób, jak można ułatwić sobie życie i skrócić czas przeznaczony na  sprzątanie łazienki. Może cię w tym odciążyć stosowanie na co dzień mydła w płynie.  Zgrabny bezdotykowy podajnik, który kupisz w sklepie internetowym superwnetrze.pl na  długo pozostanie schludny i higieniczny. Przetarcie dozownika mokrą ścierką pozwoli  zachować jego pierwotny wygląd. To inteligentny sposób przechowywania mydła w płynie,  który oszczędza nie tylko czas, ale i gotówkę. Dozowniki stanowią bardzo ekonomiczny  sposób wykorzystywania mydła. Łatwość wymiany na nowy wkład to również duża zaleta  dozowników.  

 

Dozownik bezdotykowy w Twojej łazience

 

Łazienka to podobno odzwierciedlenie osobowości i naszych przyzwyczajeń. To  pomieszczenie, które raz przeobraża się w sterylną toaletę, innym razem w ozdobny pokój  kąpielowy. Chcesz, aby wywoływała same pozytywne emocje, bo to pierwsze miejsce, do  którego udajesz się o poranku. Wieczorem natomiast oczekujesz tu odprężenia. Tylko  wtedy, gdy jest urządzona z dbałością o szczegóły i sercem będzie spełniała swoje zadanie.  Naprawdę warto patrzeć na łazienkę, jak na przestrzeń do relaksu. Dlatego tak bardzo  znacząca jest przemyślana aranżacja oraz wybór inteligentnych akcesoriów łazienkowych,  takich jak bezdotykowe dozowniki na mydło. W ramach naszego asortymentu możesz kupić kilka doskonałej jakości pojemników, które ustawione na wannie lub umywalce  twojej łazienki upiększą codzienną toaletę.  

 

Dozownik na mydło bezdotykowy - ułatwienie w myciu rąk

 

Najmniejszy z naszych dozowników bezdotykowych jest wielkości 250 ml, a największy 350 ml. Posiadamy również działające za pomocą pompki. Duży wybór tych produktów  sprawia, że wyposażysz łazienkę w wymarzone gadżety. Automatyczny dozownik na mydło  w kolorze białym czy czarnym – jaki będzie w sam raz do twojej łazienki?  

Dozowniki do mydła bezdotykowe ułatwiają życie wielu klientów nie tylko, jako  przybory toaletowe do mieszkań czy domów. To powszechnie wykorzystywane higieniczne  akcesoria łazienkowe w szkołach, miejscach pracy czy urzędach, toaletach publicznych.  Czemu w takich miejscach rzadko wybiera się mydła w kostkach? Jednym z argumentów  stojących za mydłem w płynie jest estetyka pojemników.  

Jeśli do stylizacji twojego pomieszczenia nie pasuje dozownik w kolorze brązowym,  polecamy inne barwy, takie jak szary, biały, srebrny, a nawet przezroczysty. Może raz  zdecydujesz się na brązowe dozowniki na mydło, a innym razem np. na białe. Wybierając  odmienne niż zazwyczaj akcesoria łazienkowe bardzo prosto możesz dokonać  aranżacyjnych ulepszeń. W ten oto szybki sposób poddasz wnętrze małej zmianie.  

 

Marka Orion