Drylownica do pestek, owoców, wiśni, czereśni, z przyssawką

Opis produktu

⭐Doskonała i praktyczna drylownica do wiśni i czereśni. Pomoże w łatwy sposób usunąć pestki z owoców. Mocowanie do stołu za pomocą mocnej przyssawki, dołączona zapasowa gumka. Z łatwością pozbędziesz się twardych pestek z owoców. Owoce same spadają do leja po czym wystarczy nacisnąć aby pozbyć się pestek. Drylownica posiada zbiornik na pestki. W zestawie dwie zapasowe uszczelki. Łatwa w utrzymaniu w czystości. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. 

Drylownica do pestek wiśni - szybkie i efektywne usuwanie pestek z owoców. Zastosuj tę praktyczną drylownicę do łatwego usunięcia pestek z wiśni i czereśni. Dzięki mocnemu mocowaniu za pomocą przyssawki, możesz bez problemu zamocować ją do stołu. W zestawie znajduje się także zapasowa gumka, gwarantująca pewne trzymanie na miejscu.

Drylownica jest niezwykle skutecznym narzędziem, które pozwala łatwo usunąć twarde pestki z owoców. Po prostu umieść owoce w drylownicy, a one same spadną do leja. Następnie wystarczy nacisnąć, aby pozbyć się pestek. Wygodny zbiornik na pestki zapewnia porządek podczas użytkowania.

W zestawie znajdują się również dwie zapasowe uszczelki, które można zastosować w razie potrzeby. Drylownica wykonana jest z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa, co zapewnia jej trwałość i długotrwałe użytkowanie.

⭐Nie trać czasu na ręczne usuwanie pestek. Wybierz oryginalną drylownicę do wiśni pestek marki Orion i ciesz się szybkim i wygodnym sposobem przygotowywania owoców. Pamiętaj, że łatwość czyszczenia tej drylownicy sprawia, że jest to jeszcze bardziej praktyczne narzędzie w Twojej kuchni. Niech Twój proces przygotowywania owoców stanie się prostszy i efektywniejszy dzięki tej innowacyjnej drylownicy.

Zalety drylownicy:

⭐Efektywne usuwanie pestek

⭐Mocowanie przyssawką

⭐Łatwość użytkowania

⭐Zbiornik na pestki

⭐Zapasowe uszczelki

⭐Lekkie i wytrzymałe wykonanie

⭐Łatwość czyszczenia

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-141789
Kod EAN
8592381108113
Długość
20 cm
Szerokość
12 cm
Wysokość
27 cm
Waga
500 g
Materiał
tworzywo
Kolor dominujący
czerwony, przezroczysty
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Orion
  • Inne Drylownice do wiśni

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.