Drylownica do wiśni czereśni oliwek z pojemnikiem i przyssawka MISTY

Opis produktu

Drylownica do wiśni, czereśni i oliwek Misty to niezastąpione narzędzie w Twojej kuchni. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa i wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i skuteczność w usuwaniu pestek. Jej kompaktowe wymiary 20 x 10 x 22 cm sprawiają, że łatwo zmieścisz ją w swojej kuchennej przestrzeni.

Drylownica jest wyposażona w solidną przyssawkę z blokadą, która zapewnia stabilne mocowanie na blacie. Dzięki temu narzędzie nie przesuwa się podczas użytkowania, co daje Ci pełną kontrolę. Posiada także wyjmowany pojemnik, który łatwo opróżnisz po zapełnieniu. To idealne rozwiązanie, gdy przygotowujesz przetwory lub chcesz wykorzystać owoce bez pestek do swoich potraw.

Obsługa drylownicy jest niezwykle prosta i wygodna. Wystarczy zaledwie jeden ruch, aby pozbyć się kłopotliwych pestek z wiśni, czereśni czy oliwek. To oszczędza Twój czas i trudność związane z usuwaniem pestek ręcznie. Ponadto, dzięki jej wygodnemu użytkowaniu, możesz cieszyć się smacznymi owocami bez uciążliwych pestek.

Drylownica Misty to również produkt zgodny z europejskimi standardami, co świadczy o jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie użytkowania. Jest oryginalnym produktem renomowanej greckiej marki NAVA, specjalizującej się w przyborach kuchennych.

Wybierając drylownicę Misty, otrzymujesz nie tylko praktyczne narzędzie do usuwania pestek, ale także pewność, że masz do czynienia z produktem solidnym, funkcjonalnym i wykonanym zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-10-186-009
Kod EAN
5205746124538
Wysokość
22 cm
Długość
20 cm
Materiał
tworzywo
Szerokość
10 cm
Kolor dominujący
beżowy
Waga
255 g
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty NAVA
  • Inne Drylownice do wiśni

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.