DZBANEK FILTRUJĄCY AMETHYST 2,8L WIŚNIOWY+ 1 WKŁAD B100-25 -AQU

Opis produktu

Dzbanek filtrujący z wkładem B100-25 Maxfor to produkt, który idealnie sprawdzi się w domowych warunkach dla osób, które cenią sobie smak czystej i zdrowej wody. Dzbanek ma pojemność 2,8 litra, a pojemność zbiornika filtrującego to 1,5 litra, co pozwala na zaparzenie większej ilości wody bez konieczności częstego uzupełniania dzbanka. Wkład filtrujący usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, chlor oraz metale ciężkie. Dzięki temu woda po filtracji jest krystalicznie czysta, pozbawiona nieprzyjemnego zapachu i smaku. Wkład posiada również właściwości zmiękczające i poprawiające smak wody.

Dzbanek wyposażony jest w żebrowaną pokrywkę, która posiada wskaźnik wymiany wkładu, co ułatwia użytkownikowi kontrolowanie stanu zużycia filtra. Dzięki temu można bez problemu zdecydować, kiedy należy wymienić wkład filtrujący. Produkt jest łatwy w obsłudze, a pokrywa z uchylaną klapką ułatwia napełnianie dzbanka. Wkład filtrujący ma wydajność do 2 miesięcy lub 200 litrów wody, co oznacza, że nie trzeba często wymieniać filtra.

Dzbanek filtrujący z wkładem B100-25 Maxfor to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się smakiem czystej wody, a jednocześnie dbać o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny.

  • Usuwa z wody szkodliwe substancje: Dzbanek filtrujący z wkładem B100-25 Maxfor usuwa z wody chlor, kamień oraz inne zanieczyszczenia, poprawiając jej jakość i smak.
  • Łatwy w obsłudze: Dzbanek wyposażony jest w żebrowaną pokrywkę z wskaźnikiem wymiany wkładu, co ułatwia jego obsługę i kontrolę zużycia wkładu.
  • Wysoka pojemność: Dzbanek ma pojemność 2,8 litra, co pozwala na zaparzenie większej ilości wody i zmniejsza potrzebę jego częstej wymiany.
  • Wysoka wydajność: Wkład filtrujący B100-25 Maxfor ma wydajność do 2 miesięcy lub 200 litrów wody, co oznacza mniejszą konieczność jego częstej wymiany.
  • Ekologiczny: Dzbanek filtrujący z wkładem B100-25 Maxfor to ekologiczne rozwiązanie, które pomaga ograniczyć ilość odpadów, ponieważ pojemnik na wodę może być wielokrotnie używany, a zużyty wkład filtrujący jest w pełni biodegradowalny.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
40A-DZB-S2.8
Kod EAN
4744131010496
Wysokość
25,8 cm
Szerokość
12 cm
Głębokość
25,6 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Florina
  • Inne Dzbanki filtrujące

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.