DZBANEK FLITRUJĄCY JASPER 2,8L BIAŁY + WKŁAD B100-25 + HERBATKA TEKANE DETOX & SLIM -AQU

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Jasper 2,8L to idealny wybór dla osób ceniących sobie smakowite i zdrowe napoje. W zestawie z dzbankiem znajduje się wkład filtrujący B100-25, który pozwala usunąć z wody wiele szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, chlor, pestycydy czy zanieczyszczenia organiczne. Dzięki temu, woda z dzbanka jest krystalicznie czysta, pozbawiona wszelkich niepożądanych dodatków, co przekłada się na wyjątkowy smak i aromat napojów przygotowanych z takiej wody.

Dzbanek Jasper ma pojemność 2,8 litra, co pozwala na przygotowanie większej ilości napojów jednocześnie. Dzięki eleganckiemu, białemu designowi z łatwością wpasuje się w każde wnętrze. W zestawie z dzbankiem znajduje się również herbatka tekane Detox & Slim, która pozwala na przygotowanie aromatycznej herbaty o korzystnym wpływie na zdrowie.

Dzbanek filtrujący Jasper to wybór dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia, bez kompromisów w kwestii smaku. Produkt ten pozwala cieszyć się krystalicznie czystą wodą, bez konieczności przegotowania, co oszczędza czas i energię. Wkład filtrujący można łatwo wymienić, co gwarantuje ciągłość działania dzbanka przez długi czas.

  • Dzbanek filtrujący usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, związki chloru, niektóre metale ciężkie, nadmierną twardość wody oraz zanieczyszczenia organiczne lub pestycydy, co przyczynia się do poprawy jakości spożywanej wody.
  • Dzięki pojemności 2,8 litra dzbanek jest wystarczająco pojemny, by zapewnić całe rodzinie czystą wodę do picia i przygotowywania napojów.
  • Dzbanek jest łatwy w użyciu i konserwacji, a dzięki zdejmowanej rączce zajmuje niewiele miejsca w kuchni lub lodówce.
  • W zestawie znajduje się wkład filtrujący B100-25 o żywotności 150 litrów oraz herbatka Tekane Detox & Slim, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie korzystania z dzbanka oraz wprowadzenie zdrowych nawyków związanych z picie herbaty ziołowej.
  • Dzbanek filtrujący i wkład B100-25 są produkowane przez firmę Aquaphor, co gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność w oczyszczaniu wody.
  • Herbatka Tekane Detox & Slim zawiera naturalne składniki o właściwościach oczyszczających i wspomagających procesy metaboliczne organizmu, co wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
40A-DZB-2,8/JASB
Kod EAN
4744131012803
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Florina
  • Inne Dzbanki filtrujące

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.