Dziadki do orzechów - rozłup wszystkie skorupki orzechów z łatwością!

 

Dziadki do orzechów to genialne, niezwykle funkcjonalne przybory do sprawnego i szybkiego otwierania bardzo mocnej, twardej łupinki, skorupki orzechów. Dzięki tak zgrabnym narzędziom jakimi są dziadki do orzechów, w mgnieniu oka obierzesz całą górę pysznych, a przede wszystkim zdrowych i odżywczych orzechów wszelkiego rodzaju: od migdałów po orzechy włoskie czy laskowe. Najbardziej popularne oraz szeroko dostępne są zdecydowanie stalowe dziadki orzechów, ale możemy się spotkać również i z drewnianymi dziadkami do orzechów. Narzędzie kuchenne jakim jest dziadek do orzechów nie wymaga użycia specjalnie dużego nakładu siły, dlatego sam proces obierania nie zajmuje nam wiele czasu i może to robić w zasadzie każdy, nawet dziecko! Jak to działa? Wystarczy włożyć pomiędzy szczypce lub do specjalnej przegródki orzech, a następnie naciskać aż do poczucia oporu jego rączki lub dźwignię. Jedyne co nam pozostaje to wyciągnąć orzech z rozkruszonej, połamanej łupiny i delektować się jego obłędnym smakiem! Zapewnimy tym sobie solidną porcję witamin, mikro i makroelementów oraz zadbamy o nasze zdrowie przyjmując cenne oraz wartościowe tłuszcze!

 

Orzechy, zwłaszcza orzechy włoskie fenomenalnie wpływają na polepszenie pamięci, obniżają ciśnienie krwi oraz zawierają całe mnóstwo cennych dla naszego organizmu mikro i makroelementów wpływających na nasze zdrowie. Powinniśmy je jeść w miarę możliwości regularnie. Wyłuskane w dziadkach do orzechów pyszności możemy śmiało wcinać na surowo lub wykorzystać w domowych ciastach, chlebie czy fit sałatkach. Zastosowań orzechów jest cała masa. Możecie więc używać ich wedle Waszych potrzeb. W naszym sklepie internetowym SuperWnetrze.pl znajdziecie szeroki wybór dziadków do orzechów! Potrzebny Ci stalowy dziadek do orzechów? Kup go właśnie u nas - w sklepie SuperWnetrze!

 

Jakie konkretnie dziadki do orzechów kupić? Oto nasze niezawodne propozycje!

Naszym bestsellerem, który śmiało możemy Wam polecić jest dziadek do orzechów Drosselmeyer. Ten dziadek do orzechów to prawdziwy mistrz łupania orzechowych skorupek. Jest bardzo wytrzymały i skruszy nawet najtwardsze orzechy. Jeśli musicie w szybkim tempie obrać orzechy będzie on idealnym kandydatem! Bardzo ciekawą alternatywą jest również stalowy dziadek do orzechów Noci marki Philippi, który wyglądem przypomina cążki. Posiada ergonomiczne rączki, dzięki czemu z łatwością chwycimy orzech i rozpłupiemy jego skorupkę.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów