8020178836142

Ekspres do kawy w kremowej skórze 24x36,5cm Casa Bugatti DIVA kremowy

 
(0 opinii) + Dodaj opinię Dodaj do listy zakupów

Ekspres do kawy w kremowej skórze 24x36,5cm Casa Bugatti DIVA kremowy

8122,40 8640,80

Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Ekskluzywny ekspres do kawy w kremowej skórze to kolejny, doskonały produkt marki Bugatti będący idealnym gadżetem dla wszystkich entuzjastów włoskiego stylu. Ekspres wykonano ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jest to nie lada arcydzieło stworzone do przygotowywania najlepszej kawy. Ekspres można sterować za pomocą 3 przycisków, które znajdują się po jego lewej stronie. Natomiast po stronie prawej zamontowana jest gałka, która utrzymuje stałą temperaturę (15 barów) oraz grzałka do spieniania mleka. Aby ułatwić parzenie kawy, wszystkie przyciski oznaczono obrazkami. Ekspres Diva umożliwia parzenie zarówno kawy sypanej, jak i tej z saszetki, dzięki specjalnej kolbie, która pozwala na wymienianie siteczka. Sitko małe używamy do kawy z saszetki, duże z kolei do kawy sypanej.

Ekspres Diva to jeden z najprostszych w obsłudze ekspresów, przeznaczony do domowego użytku. Produkt posiada piękne, eleganckie opakowanie, co jeszcze bardziej podnosi jego wartość.

Dodatkowo do ekspresu dołączona jest unikatowa książeczka, potwierdzająca autentyczność urządzenia, a także fragment materiału użytego do jego wykonania.

Parametry produktu

Producent
Nr katalogowy
15-DIVABPC
Kod EAN
8020178836142
Kolekcja
Diva
Moc
950 Watt
Długość
24 cm
Szerokość
36,5 cm
Waga
7.6 kg
Materiał
skóra
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Polecamy
  • Inne Ekspresy ciśnieniowe
  • Produkty Casa Bugatti

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.

8122,40

Produkt niedostępny