Ekspresy ciśnieniowe

Ekspresy ciśnieniowe to bardzo profesjonalne i niezawodne urządzenia do parzenia kawy. Pozwalają za pomocą kilku przycisków przygotować nie tylko zwykłą, czarną kawę, lecz również cappuccino, latte czy espresso. Naszą ulubioną kawę możemy mieć w każdej chwili! Ten rodzaj ekspresów sprawdzi się doskonale, jeśli zależy nam na wysokiej jakości naparu i większych doznaniach smakowych. Ekspresy ciśnieniowe dostępne są w różnych wariantach i w różnych zakresach cenowych, dzięki czemu można wybrać ten najlepszy pod nasz budżet i oczekiwania. Co warto wiedzieć o ciśnieniowych ekspresach? I jaki wybrać? Informacje znajdziecie poniżej! P.S. warto zapoznać się z całym asortymentem ekspresów. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz ten idealny dla siebie!

Ciesz się wyjątkowo aromatyczną kawą


 

Zrobienie pysznego espresso, latte z idealną pianką lub cappuccino nie będzie już czasochłonnym wyzwaniem, dzięki korzystaniu z ekspresu ciśnieniowego pyszny napój stworzymy szybko i łatwo. Warto wyposażyć również kuchnię biurową w ciśnieniowy ekspres do kawy, pracownicy z pewnością będą chętnie z niego korzystać, nic nie pobudza do działania lepiej niż filiżanka mocnego i aromatycznego espresso. Ekspres do kawy ciśnieniowy posiada wiele funkcji będąc jednocześnie bardzo intuicyjnym urządzeniem. Sprawia, że kawa domowa smakuje jak ta, którą dostać można w profesjonalnej kawiarni. Podczas spotkań goście z pewnością docenią kunszt przygotowanego napoju. Ekspresy ciśnieniowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na łatwość i bezproblemowość w użytkowaniu w połączeniu z otrzymaniem wysokiej jakości smaku ulubionego napoju.


 

Jaki jest idealny ekspres ciśnieniowy do kawy?


 

Dobry ekspres do kawy wcale nie musi kosztować fortuny. W asortymencie SuperWnetrze znajdzie się urządzenie na każdą kieszeń. Nie jest łatwo wybrać odpowiedni sprzęt do parzenia kawy. Ten pyszny napój to nie tylko efekt wysokiej jakości stosowanych ziaren, to również zasługa dobrego ekspresu. Od niego zależy czy sypana kawa będzie odpowiednio zaparzona, co pozwoli wydobyć jej najgłębszy smak, dlatego dobrze jest przemyśleć decyzję o zakupie konkretnego modelu. Na co zwrócić szczególną uwagę? Najczęściej wybiera się pomiędzy ekspresami, które wyposażone są w jedną lub dwie komory. Po tym wyborze warto zastanowić się czy wygodniejszy w używaniu będzie ekspres ciśnieniowy automatyczny czy kolbowy. W przypadku automatycznego mamy bardzo mało ruchów do wykonania aby zaparzyć wyjątkową kawę, wystarczy wybrać kilka głównych zadań i gotowe. Ekspres kolbowy będzie lepszym wyborem dla osób, które nie tylko przepadają za małą czarną, ale czerpią satysfakcję z procesu parzenia kawy. Istotną kwestią jest również sam wygląd ekspresu, urządzenie powinno harmonijnie współgra z całym wyposażeniem wnętrza.


 

Przydatne funkcje, które usprawnią przygotowanie kawy


 

Ekspres ciśnieniowy wyposażony może zostać w dodatkowe funkcje, które stają się dodatkowym atutem urządzenia, warto więc wziąć je pod uwagę podczas zakupu sprzętu. Jedną z nich, bardzo przydatną opcją jest wyposażenie w młynek do mielenia ziaren. Dostępne są również ekspresy do kawy, które mogą być obsługiwane telefonem. Wystarczy odpowiednia aplikacja w smartphonie i ulubioną kawę można zaparzyć przed powrotem do domu. Przydatną funkcją może okazać się ułatwienie procesu czyszczenia sprzętu, co z pewnością przyczyni się do jego dłuższego użytkowania. Wśród produktów SuperWnetrze znajdują się ekspresy znanych i cenionych marek takich jak: Melitta, Domobar, Saeco czy Sencor, markom tym zaufały setki klientów, więc z powodzeniem można postawić na ich produkty.

Marka Orion