Fissler

Z marką Fissler pokochasz gotowanie


Nie bez powodu mottem niemieckiej marki jest: "Ciesz się z gotowania". Producent wyjątkowych akcesoriów kuchennych dokłada wszelkich starań do projektowania artykułów, tak by przygotowanie posiłków stało się przyjemnością. Marka łączy pasję, wieloletnie doświadczenie i wyobraźnię ze starannie wybranymi materiałami, dzięki czemu produkty końcowe są tak trwałe i solidne. Fissler, to jeden z najbardziej znanych producentów wysokiej jakości wyposażenia kuchennego, co sprawia, że marka wciąż ciężko pracuje nad innowacjami i wdrażaniem kolejnych nowości aby utrzymać się w ścisłej czołówce. Szeroka oferta akcesoriów kuchennych takich jak: różnego rodzaju noże, łopatki, trzepaczki czy obieraczki z pewnością trafią do najbardziej wymagającego użytkownika. Przyjemność gotowania zapewniają przemyślane detale, nowe technologie i interesujący design. 
 

Doskonałej jakości zestawy garnków, patelni i małych akcesoriów do gotowania


Zróżnicowana oferta garnków i patelni marki Fissler sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich długie użytkowanie. Garnki i patelnie ze stali nierdzewnej cechują się dużą odpornością na zarysowania i uszkodzenia, z powodzeniem można myć je w zmywarce, większość z nich jest również przystosowana do używania na płycie indukcyjnej. Producent oferuje możliwość zakupu pojedynczych garnków lub wieloelementowych zestawów, na które składają się garnki o różnych rozmiarach. Patelnie i brytfanny żeliwne gwarantują odpowiednie smażenie i duszenie potrawy, mięso pochodzące z tych naczyń będzie delikatne, soczyste i aromatyczne. Żeliwo świetnie rozprowadza i utrzymuje ciepło w naczyniu, dzięki czemu potrawa nie tylko będzie odpowiednio wysmażona z każdej strony, ale przez dłuższy czas utrzyma odpowiednią temperaturę. Patelnie woki, które marka również ma w swojej ofercie pozwolą przygotować pyszne, orientalne dania.
 

Szybkowary, które pozwolą gotować łatwo, sprawnie i zdrowo


Fissler wypuścił serię szybkowarów, które doskonale sprawdzą się w kuchniach, gdzie panuje moda na zdrowe odżywianie. Szybkowar pozwala zachować w potrawie wszystkie właściwości odżywcze zachowując jednocześnie wyjątkowy smak i aromat dania. Dzięki szczelnie zamykanej pokrywie wewnątrz garnka wytwarza się ciśnienie, co znacznie przyspiesza proces gotowania i duszenia, nawet o 70%, tym samym jest to rozwiązanie energooszczędne. Urządzenia wyposażone są w wiele dodatkowych opcji, które sprawiają, że korzystanie z niego bardzo ułatwia prace kuchenne, w dodatku wszystko zaprojektowane jest bardzo intuicyjnie, wiec jego ich obsługa jest bezproblemowa. Elektroniczny asystent gotowania w postaci wyświetlacza LCD jest niezwykłą pomocą podczas korzystania z urządzenia, sygnalizuje za pomocą dźwięku o osiągnięciu wymaganej temperatury, ciśnienia, zakończeniu gotowania lub konieczności wymiany uszczelki. Dostępne są szybkowary w różnych rozmiarach, o różnych pojemnościach i dodatkowych funkcjach. Wato więc zapoznać się z wyjątkowym sprzętem oferowanym przez markę Fissler.

}