Florina

Florina to innowacyjna i nowoczesna marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, założona przez firmę Florentyna. Obecna w 11 krajach, zyskała uznanie klientów na całym świecie. Specjalizuje się w produktach kuchennych i jadalnianych, oferując bogaty asortyment wysokiej jakości, który zadowoli zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

 

W ofercie Florina znajdują się wytrzymałe i odporne na uszkodzenia garnki i patelnie, które można używać z akcesoriami kuchennymi drewnianymi i metalowymi. Szeroki wybór obejmuje różne rodzaje patelni, takie jak granitowe, ceramiczne czy naleśnikowe. Marka Florina we współpracy z znanym i poważanym szefem kuchni Mateuszem Gesslerem wyselekcjonowała linie garnków i patelni idealnych do codziennego użytkowania. Wybieraj spośród unikatowych kolekcji, takich jak Lava, Bono, Master, Hierro i Henry. Wszystkie garnki i patelnie polecane przez Mateusza Gesslera nadają się do użytkowania na dowolnej kuchence, nawet płycie indukcyjnej. Wszystkie produkty do zobaczenia co tydzień w środę o 21:10 w telewizji Polsat!

Marka Florina oferuje również bogatą gamę akcesoriów kuchennych, takich jak otwieracze, miarki, noże, łopatki, chochle i łyżki do spaghetti. Wszystko wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, łączące estetykę z funkcjonalnością. Dopełnieniem oferty są akcesoria do pieczenia, takie jak formy ze stali węglowej, z powłokami nieprzywierającymi czy silikonowe, brytfanny oraz naczynia żaroodporne.

 

Florina proponuje także elegancką, porcelanową zastawę stołową składającą się z talerzy, talerzyków deserowych, salaterek, kubków i filiżanek. Produkty można kupić zarówno w komplecie, jak i na sztuki. Uzupełnienie zastawy stołowej stanowią sztućce z wysokiej jakości stali nierdzewnej, szklanki, kieliszki oraz dzbanki do kawy i herbaty.

 

Podsumowując, marka Florina to szeroki wybór wysokiej jakości produktów kuchennych i jadalnianych, które spełnią oczekiwania zarówno kucharzy-amatorów, jak i profesjonalistów, dbając o zadowolenie klientów na każdym etapie korzystania z ich oferty. Polecana przez znanego szefa kuchni

 

SuperWnetrze oferuje również szeroki wybór produktów do innych pomieszczeń w domu, takich jak prześcieradła, termofory, eleganckie ręczniki, silikonowe myjki do naczyń czy kubki, bidony i termosy dla dzieci. Marka Florina zapewnia wysoką jakość i funkcjonalność swoich produktów, sprawiając, że codzienne przygotowywanie potraw staje się prostsze i przyjemniejsze.

Sprawdź produkty Florina w kategoriach: