Foremka, forma do 10 kostek lodu z silikonowym dnem, łatwe wyciąganie

Opis produktu

Foremka do przygotowywania prostokątnych pałeczek lodowych to niezwykle przydatne narzędzie w każdej kuchni. Dzięki niej możesz łatwo przygotować kostki lodu w formie długich pałeczek, które doskonale będą pasować do butelek i innych pojemników.Ta foremka do przygotowywania kostek lodu w formie prostokątnych pałeczek jest nie tylko praktyczna, ale także estetyczna i łatwa w użytkowaniu. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się chłodnymi napojami w butelkach, a jednocześnie dodasz im oryginalny i efektowny wygląd. Wybierając ten produkt, możesz być pewien, że masz do czynienia z marką, która stawia na jakość i innowacyjność.

 

  • Praktyczność: Kostki lodowe w formie prostokątnych pałeczek świetnie sprawdzają się w butelkach, szczególnie podczas serwowania napojów chłodzących. Możesz je łatwo umieścić wewnątrz butelki, dzięki czemu Twój napój będzie utrzymywał niską temperaturę przez dłuższy czas.
  • Wygodne wyciąganie: Foremka posiada silikonowe dno, które zapewnia łatwe i szybkie wyciąganie kostek lodu. Nie musisz się martwić, że kostki będą się trudno odrywać od formy - silikonowe dno ułatwia ten proces.
  • Łatwe czyszczenie: Foremka jest odpowiednia do mycia w zmywarce do naczyń, co sprawia, że utrzymanie jej w czystości jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Po prostu umieść ją w zmywarce po użyciu, a zostanie ona dokładnie wyczyszczona.
  • Oryginalność i marka: Ta foremka do kostek lodu jest oryginalnym produktem greckiej marki NAVA z linii przyborów kuchennych Terrestrial. Marka ta jest znana ze swojej wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań, co zapewnia pewność, że produkt jest solidnie wykonany i spełnia oczekiwania użytkowników.

 

 

 

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-10-202-043
Kod EAN
5205746134988
Długość
30 cm
Wysokość
2 cm
Waga
80 g
Materiał
tworzywo, silikon
Szerokość
11,5 cm
Kolor dominujący
przezroczysty, bordowy
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty NAVA
  • Inne Foremki do kostek lodu

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.