Foremka, forma do 21 kostek lodu z silikonowym dnem, łatwe wyciąganie

Opis produktu

Foremka silikonowa do przygotowywania okrągłych kostek lodu

Ta silikonowa foremka jest idealnym narzędziem do tworzenia okrągłych kostek lodu w Twoim domu. Zapewnia ona wiele zalet, które sprawią, że przygotowywanie lodu stanie się łatwe i wygodne.Foremka silikonowa do przygotowywania okrągłych kostek lodu to niezastąpione narzędzie w każdej kuchni. Dzięki prostemu wyciąganiu i łatwemu czyszczeniu, możesz cieszyć się idealnie okrągłymi kostkami lodu w swoich napojach. Wybierz oryginalny produkt greckiej marki NAVA i uprzyjemnij sobie chłodzenie napojów w nowy, wygodny sposób.

  • Proste i szybkie wyciąganie: Dzięki silikonowemu dnu foremki, wyciąganie kostek lodu jest proste i szybkie. Elastyczne właściwości silikonu ułatwiają wyjmowanie lodu bez potrzeby stosowania siły.
  • Łatwe czyszczenie: Foremka silikonowa nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, co sprawia, że utrzymanie jej w czystości jest proste i wygodne. Po użyciu można ją bezpiecznie umieścić w zmywarce, oszczędzając czas i wysiłek.
  • Oryginalny produkt: Foremka pochodzi od greckiej marki NAVA z linii przyborów kuchennych Terrestrial. Marka ta jest znana z wysokiej jakości produktów, które są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Wybierając tę foremkę, otrzymujesz oryginalny i godny zaufania produkt.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-10-202-042
Kod EAN
5205746134896
Długość
30 cm
Wysokość
2 cm
Materiał
tworzywo, silikon
Szerokość
11,5 cm
Waga
76 g
Kolor dominujący
przezroczysty, bordowy
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty NAVA
  • Inne Foremki do kostek lodu

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.