Forma na lód, do kostek lodu, silikonowa z pokrywką

Opis produktu

Forma na 12 kostek lodu z wygodną pokrywką to niezawodne rozwiązanie, które ułatwia przygotowywanie lodu w domu. Dzięki dodatkowemu otwarciu na wlewanie wody i praktycznej pokrywce, proces zamrażania staje się prostszy i bezpieczniejszy. Dodatkowo, różnorodność kolorów formy dodaje jej atrakcyjności wizualnej. Wybierz tę formę i ciesz się świeżym i doskonale schłodzonym lodem w swoich ulubionych napojach.Forma na 12 kostek lodu z wygodną pokrywką to niezastąpione narzędzie do przygotowywania świeżego i chłodzącego lodu. Wyposażona w praktyczną pokrywkę, ta forma zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas procesu zamrażania.

  • Wygodne otwarcie na wlewanie wody: Pokrywka formy posiada dodatkowe, komfortowe otwarcie, które ułatwia wlewanie wody. Dzięki temu możesz precyzyjnie i wygodnie napełnić formę wodą, bez ryzyka rozlania i utraty płynu.
  • Bezpieczne przenoszenie: Dzięki praktycznej pokrywce, woda nie wyleje się podczas przenoszenia formy do zamrażalnika. Pokrywka dokładnie przylega do formy, zapewniając szczelne zamknięcie i minimalizując ryzyko wylania się wody. Możesz być pewien, że lód zamrożony w tej formie będzie bezpiecznie przenoszony i nie spowoduje nieporządku w zamrażalniku.
  • Stylowe różnorodność kolorów: Forma jest dostępna w 4 różnych kolorach, które są wysyłane losowo. Ta różnorodność kolorów dodaje uroku i estetyki do Twojej kuchni. Niezależnie od tego, jaki kolor otrzymasz, forma na kostki lodu będzie wyglądać stylowo i elegancko.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-151122
Kod EAN
8694064022690
Długość
26,5 cm
Waga
130 g
Wysokość
3,5 cm
Kolor dominujący
wielokolorowy
Materiał
tworzywo
Szerokość
9,5 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Orion
  • Inne Foremki do kostek lodu

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.