Forma na lód, kostki lodu, do kostek, z pojemnikiem i łopatką

Opis produktu

Forma na lód to niezastąpione narzędzie, które pomoże Ci przygotować aż 18 świeżych kostek lodu. Bez względu na okazję, ta forma zapewni Ci wystarczającą ilość lodu do schłodzenia Twoich ulubionych napojów.Forma na lód pozwoli Ci w prosty sposób przygotować 18 świeżych kostek lodu. Dzięki możliwości łatwego wyciągania lodu, elastycznemu tworzywu i różnorodności kolorów pokrywki, ta forma zapewni Ci nie tylko praktyczne rozwiązanie do produkcji lodu, ale także estetyczny dodatek do Twojej kuchni. Wybierz tę formę i ciesz się doskonale schłodzonymi napojami z pysznym i orzeźwiającym lodem.

  • Łatwość użytkowania: Kostki lodowe można łatwo wyciągnąć z formy, wsypać do podajnika i wlać wodę, aby przygotować kolejne zamrożenie. To praktyczne rozwiązanie umożliwia szybkie i efektywne tworzenie lodu bez konieczności czekania na zamarznięcie poprzedniej partii.
  • Elastyczne tworzywo: Forma została wykonana z elastycznego tworzywa, które zapewnia łatwe wyciąganie lodu. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z odklejaniem kostek lodu ze ścianek formy. To oszczędza czas i minimalizuje ryzyko uszkodzenia kostek podczas wyjmowania.
  • Różnorodność kolorów pokrywki: Forma jest dostępna z pokrywką w różnych kolorach, które są wysyłane losowo. Ta różnorodność kolorów dodaje przyjemnego akcentu wizualnego do Twojej kuchni. Bez względu na to, jaki kolor otrzymasz, forma na lód będzie prezentować się stylowo i atrakcyjnie.

Parametry produktu

Kod produktu
O-122210
Kod EAN
8719987410147
Wysokość
7,5 cm
Kolor dominujący
wielokolorowy
Długość
27,5 cm
Materiał
tworzywo
Szerokość
13,5 cm
Waga
212 g
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Excellent Houseware
  • Inne Foremki do kostek lodu

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.