Formy do pieczenia

(748)

Formy do pieczenia - blachy i formy do pieczenia ciast


Formy do pieczenia i blachy to niezwykle praktyczne akcesoria, które pozwolą nam przygotować smaczne i udane wypieki. Dzięki nim każdy rodzaj ciasta, o którym sobie zamarzymy wyjdzie pyszny i w kilka chwil zniknie z talerzy. W asortymencie naszego sklepu Superwnetrze.pl odnajdziesz wiele rodzajów form. Prym wiodą wśród naszych produktów formy do pieczenia znanych producentów takich jak: Birkmann, Kaiser, Guardini czy Kitchen Craft. W zależności od naszych potrzeb i wymagań można zdecydować się na foremki silikonowe, foremki metalowe lub foremki ceramiczne. Jakie są różnice? Przeczytasz o nich za chwilę!

 

Najpopularniejsze formy do pieczenia? - klasyczne, metalowe blachy do ciast!


Metalowe formy do pieczenia są ciężkie, ale trwałe i odporne na wysokie temperatury. Można je przechowywać w lodówce, a nawet zamrażalce. Doskonale nadają się do pieczenia różnego rodzaju ciast. Z tego materiału w szczególności polecamy formy do tarty, keksówki, a także tortownice.

 

Zawsze udane wypieki? - tylko w silikonowych formach do pieczenia!


Formy silikonowe
możemy polecić serdecznie głównie ze względu na nieprzywieralność i odporność na bardzo wysokie temperatury. Nie trzeba ich wcześniej smarować tłuszczem, ponieważ ciasto z łatwością odchodzi od formy. W asortymencie naszego sklepu znajdują się silikonowe foremki do muffinek, babeczek, a także ciast o nieregularnym kształcie, dzięki czemu bez problemu uda się wybrać tą odpowiednią.

 

Forma do pieczenia i serwowania ciast w jednym? - to forma ceramiczna!


Formy do pieczenia
ceramiczne przede wszystkim efektownie i elegancko prezentują się nie tylko w piekarniku, ale również na stole. Ich dużą zaletą jest możliwość krojenia ciasta bezpośrednio w foremce, bez obawy o porysowanie. Z ceramiki na szczególną uwagę zasługują keksówki do chleba, formy do tarty, a także ciast o nieregularnym kształcie oraz tortownice.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów