Fotele bujane

Pierwszy fotel bujany został wyprodukowany w Ameryce, ale podbił serca osób z całego świata. Fotele bujane wyróżniają się sposobem relaksu jaki gwarantują po ciężkim dniu pracy, nauki lub ćwiczeń sportowych. W naszym katalogu znajdziesz fotele bujane w różnych kolorach - brązowym, szarym, czarnym, zielony, bordowym, itp. Każdy wyróżnia się wyjątkowym designem, wielkością oraz materiałem. Mamy również do zaproponowania fotele bujane z giętką ramą, lub stabilnymi podłokietnikami. Stworzone z tworzywa sztucznego, drewna, obite aksamitem, skórą i wieloma innymi, najlepszej jakości materiałami. Gwarantujemy, że w Naszym sklepie online znajdziesz idealny fotel dla siebie oraz bliskich. 

Pozwól sobie na chwilę wygody z bujanym fotelem.

 

W XVII w. fotel bujany pojawił się w Ameryce i tak zaczął swoją niesamowitą przygodę. Przypomina on naszym dziadkom i babciom beztroskie czasy młodości. Tradycyjny fotel możemy znaleźć praktycznie w każdym mieszkaniu. Mniejszy lub większy, stanowi miejsce gdzie możemy zaczerpnąć chwili relaksu po ciężkim dniu pracy. Co jednak powiesz na fotel bujany? Dokładnie tak, klasyczny bujany fotel, który kojarzony jest z dawnymi czasami świetnie wpasuje się zarówno do pomieszczenia typu vintage, jak i do nowoczesnego salonu. Gwarantujemy, że zachwyci on zarówno starszych jak i młodszych domowników oraz wprowadzi wyjątkowy klimat w pomieszczeniu.

 

Jaki fotel bujany wybrać?

 

Fotele bujane dostępne w sklepie SuperWnetrze możesz zakupić w różnej formie. Fotel bujany marki Vida wyróżnia się obiciem z miękkiej tkaniny. Fotele bujane King Home wyłożone są welurowym materiałem, który jest miękki, wygodny i podkreśli ekskluzywny wydźwięk danego pomieszczenia. W naszych kolekcjach znajdziesz także fotel bujany z naturalnej skóry czy tradycyjnego polipropylenu. Każdy materiał jest wyjątkowy dzięki renomowanym producentom, którzy z nami współpracują. Każdy model prezentowany jest w innym kolorze-  brązowym, biły, różowym ,bordowym, czy zielonym. Możesz dopasować go do swoich preferencji. Rozmiary konstrukcji fotela oraz kształt nóg również są różne. Wszystkie zostały zaprojektowane tak by były bezpieczne i nie przechyliły zbytnio w czasie bujania. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku z nowym fotelem bujanym i zobacz Naszą ofertę w sklepie online.

 

Czy fotel bujany pasuje do małego wnętrza?

 

Twój salon lub sypialnia mają małą powierzchnię? Nie odmawiaj sobie przez to przyjemności. W sklepie SuperWnetrze mamy dostępne fotele bujane zarówno w dużym jak i małym rozmiarze. Te drugie mają wymiary jak zwykłe krzesła, ale różnią się oczywiście nogami zakończonymi w łuk. Znajdziesz je w kolekcji foteli bujanych Knebel. Fotele bujane o dużej powierzchni prezentuje marka Vida. Mają one wyprofilowaną część na głowę oraz możliwość regulacji podnóżka. Wszystko dla Twojego komfortu. Bez względu na to czy Twój fotel bujany będzie duży czy mały spełni on swoje zadanie. Każdy producent, który współpracuje z Naszym sklepem online, tworzy z pasją i myślą o kliencie. Nie czekaj i już dziś zaopatrz swoje mieszkanie w nowy bujany fotel!

 

Kołysanie, a relaks, czyli tajemnica fotela bujanego

 

W momencie, kiedy dziecko zaczyna płakać, rodzic bierze je na ręce i zaczął kołysać. Wprowadza to pozytywne bodźce, dziecko czuje się bezpiecznie i umożliwia mu to wyciszenie się. Taką samą zasadę przyjęto w czasie tworzenia fotela bujanego. Jego nogi zostały zaprojektowane w łuk, tak by fotel mógł się kołysać do przodu i do tyłu. Umożliwia to zrelaksowanie się dorosłej osobie. Nie jest to mebel przeznaczony tylko dla starszych osób, emerytów. Ma bardzo znaczącą rolę w życiu ludzi pracujących na pełen etat, studentów i uczniów, których umysł jest przeciążony informacjami. 10 minut spędzone na fotelu bujanym pozwolą nam zaznać relaksu i odprężyć nasze ciało.  

Marka Orion